2023 Sezonun En Şık Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

2023 Sezonun En Şık Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Beli ince gösteren ve kalçayı toparlayan 2023 yüksek bel pantolon modelleri, son zamanlarda modacıların da koleksiyonlarında sıklıkla görülüyor. Sokak modasının da beğenilen parçaları arasında yer alan yüksek bel pantolon, kemer takılarak beli daha da ince gösterme özelliği kazandırır.

Lacivert Kot Pantolon Siyah Kazak Kombin

2023 Yeni Sezon Günlük Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Yüksek bel bacak boyunu uzun gösterir, bu nedenle şifon gömlekler, tişörtler ve atletlerle tercih edilebilen pantolonların kombinlerinde dikkat edilmesi gereken husus, giydiğiniz üst parçanın yakasının açık olmasıdır. Yuvarlak ya da kayık yaka bir bluz bedeninizi daha dar göstereceğinden mükemmel görünümden uzaklaşabilirsiniz.

Siyah Kumaş Pantolon Krem Saten Gömlek Kombin

2023 Yeni Sezon Günlük Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

V yaka kesimler bu pantolonlar için bire bir olacaktır. Boyunuz kısaysa tona ton giyinmek olacak bu durumun dezavantajını ortadan kaldıracaktır. Kot bir pantolonu aynı renk kot gömlekle tamamlayabilir, boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz.

Beyaz Kumaş Pantolon Mavi Büstiyer Bluz Kombin

2023 Yeni Sezon Günlük Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Eğer basen sorunu yaşıyorsanız pantolonun üzerine giyeceğiniz bir ceket sizi daha ince gösterecek, basen kalınlığını örtecektir ve bu kombinde dikkat edilmesi gereken tek nokta ise içe giyilen tişört veya bluzun dar olmasıdır.

Böylece daha fit görünebilirsiniz. Yüksek bel modasıyla yeniden hayatımıza giren kısa üstler ise ince belli kadınların ilk tercihi olmalıdır. Benzer şekilde retro büstiyerler de pantolonları tamamlayabilir.

Siyah Bol Kesim Pantolon Beyaz Gömlek Kombin

2023 Yeni Sezon Günlük Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Klasik bir büstiyeri dar paça, modern bir pantolonla bir arada kullanarak şaşırtabilir, ters köşe yaparak şıklığa ulaşabilirsiniz. Yüksek bel boyfriend jeanler de seçimleriniz arasında yer alabilir.

Bu kombine stiletto ile hava katabilir veya sivri burun bir ayakkabıyla bedeninize hat katabilirsiniz. Elma vücut tipindeki kadınların özellikle bu kesimi tercih etmesi, pantolonu desenli veya cepli seçtiklerinde hem belleri daha ince görünecek, hem de dikkat alt bedene çekilecektir.

Siyah Pantolon Kahverengi Büstiyer Bluz Kombin

2023 Yeni Sezon Günlük Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

İşte bizde sizler için 2023 sokak modasının en şık bayan yüksel bel pantolon kombinlerini hazırladık. Şimdi gelin hep beraber galerimize göz atalım.

Birbirinden Şık Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ