Yağlı Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Yağlı Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Yağlı saçlarınız ile başınız dertte mi? İşte saç yağlanmasına karşı kesin çözüm çay! Yağlı saçlar dan nasıl kurtulursunuz? Günümüzde bir çok insanın sorunu haline gelen saç yağlanmasına karşı çözüm bulundu.

Yağlı Saçlar İçin Doğal Çay Kürü İle Saç Bakımı

İşte yağlı saçlardan kurtulmanın çaylı formülü

Kafa derisinin aşırı derece yağ üretmesi sonucu oluşan yağlı saçlar günümüzde bir çok insanın sorunu haline gelmektedir. Saçların yağlanmasındaki asıl sebebi ise düzenli ve tutarlı bir saç temizliği eksikliği, toksinlerin, kirlerin ve diğer maddelerin birikmesine ve yağlı liflerin oluşmasına neden olması olarak gösterilir.

Bunun dışında yağlı saçlara genetik bir yatkınlık olup olmaması, uygun olmayan saç bakımı ürünlerinin veya yöntemlerinin kullanıp kullanmaması yağlı saçlara neden olabilir.

Yağlı Saçlara Karşı Çay

Şampuandan sonra saçlar ayrıca seyreltilmiş bir çay karışımı ile durulanabilir. Çay, yağlanmayı azaltarak sıkılaştırıcı olarak işlev gören tonik asit içerir.

Bunun için bir bardak suyla çay yapraklarını kaynatın. Ilık olduğunda, çay suyunu kafa derisi ve saç üzerine uygulayın ve bir süre bekletin. Su ve şampuan ile yıkayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ