SadeKadınlar – Moda

Tüp Bebek Maliyeti Ne Kadar? 2017-2018

Tüp Bebek Maliyeti Ne Kadar? 2017-2018

2017-2018 Tüp Bebek Maliyeti Ne Kadar?İstanbul, Bursa, Antalya, Ankara, Konya, İzmir Tüp Bebek Maliyeti Ne Kadar?

Tüp bebek maliyetlerini 3 aşamada değerlendirebiliriz..Tüp bebek uygulamadan önce uygulanan tetkik maliyetleri, ilaç maliyeti ve tüp bebek uygulama ücreti gibi aşamalar

Evlat sahibi olmak isteyenlerin ümitleri tükendiği anda tüp bebek yöntemi son olarak kullanılır.

Buyurun gelin hep birlikte, tüp bebek kaç aşamada oluyor ve maliyeti ne kadar oluyor uzmanlarından öğrenelim hep beraber.

Toplumumuzda her ne kadar maliyeti yüksek bir tedavi olarak bilinse de Avrupa ve Amerika ile kıyasladığımız zaman Türkiye’de dolar bazında yaklaşık 5 kat daha ucuz bir fiyat mevcuttur. Hatta bu sebeple yurt dışından Türkiye’ye bu işlemler için başvurular olmaktadır..

Tüp Bebek Nasıl Yapılır? Aşamaları

Tüp Bebek Tedavisi Ne Kadara Mal Olur?

2018 Tüp bebek maliyetlerinin hepsi kullanılacak ilaçlar da dahil yaklaşık olarak 4500-9500 tl civarında tutmaktadır.. Maliyet kişinin özelliklerine göre değişebilir. Örneğin yumurtalıkları zayıf çalışan bir bayanda daha yüksek doz ilaç kullanmak gerektiğinden, maliyet doğal olarak artacaktır..

Ülkemizde yapılan araştırmalara göre her 100 kişi içinden 15 kişi tüp bebek tedavi yöntemini tercih etmektedir.Bebek sahibi olmak isteyen çiftler için, tüp bebek yöntemi pahalı bir tedavi yöntemi. Ancak sosyal güvenlik kurumu,bu ücretin bir bölümünü karşılıyor. Bu durum bebek sahibi olmak isteyen çiftler için iyi bir haber.

Tüp bebek ücretlerinin, tüp bebek yapılan merkezlerde farklı olmasının sebebi,sunulan hizmetler, doktorlar,tüp bebek yöntemi tedavisinde uygulanan ilaçlar ve tedavi için uygulanan yepyeni yöntemler dolasıyla farklılık gösterir. Bunun yanı sıra teknolojik uygulamalar da tüp bebek fiyatlarını da daha da arttırabiliyor.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ