Toksinlerden Kurtulup Formda Kalmak İçin Detoks Tarifleri

Toksinlerden kurtulmak ve kilo vermek için forma kalmanızı sağlayacak lezzetli detoks suyu tariflerini hazırladık. İşte Forma Kalmak İçin Detoks Tarifi

Toksinlerden Kurtulup Formda Kalmak İçin Detoks Tarifleri

Toksinlerden kurtulmak ve kilo vermek için forma kalmanızı sağlayacak lezzetli detoks suyu tariflerini hazırladık. İşte Forma Kalmak İçin en lezzetli Detoks Tarifleri

Detoks zamanı geldi. Kilo vermek ya da vücudumuzda biriktirdiğimiz toksinlerden kurtulmanın en güzel yolu! Detoks için tadı kötü karışımlara gerek yok! Tam aksine tadı güzel meyvelerle de vücudunuzu yenileyebilirsiniz! Suları hazırladıktan sonra 2-8 saat kadar dolapta bekletmeniz gerekmektedir.

Tarçın ve elma ikilisinin yararları bitmez bir de gün boyu size eşlik etse…
Detoks sularının en büyük yararı gün boyu su içemeyenlere bir tatlılık oluşturması bu sefer de tarçının şekeri dengeleyici tarafını kullanarak bir su hazırlayabilirsiniz.

Malzemeler
1 Adet elma
1 Adet çubuk tarçın

Hazırlanışı
1, 5 – 2 litre su dolu sürahiye elmayı dilimleyip çubuk tarçını koyup bir gece dolapta bekletip sabah aç karnına içerek güne başlayabilirsiniz. Gün içinde yemeklerden önce içebilirsiniz. Sürahideki elma ve tarçını yenilemeden 2-3 kez su ilavesi yapabilirsiniz. Kilo vermenize yardımcı olur, kürlere destek olarak kullanabilirsiniz.

İşte Formda Kalmanızı Sağlayacak Lezzetli Detoks Tarifleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ