Tırnağım Kırıldı Kesmek İstemiyorum Diyenler İşte Çözüm

Tırnağım Kırıldı Kesmek İstemiyorum Diyenler İşte Çözüm

Tırnak kırılması bayanlar için can sıkıcıdır. Uzun süre itina ve bakım  göstererek uzattığınız tırnağınız kırıldı ve tamamen kesebileceğiniz bir noktada değil.

İşte kırılan tırnağınızın onarımı için püf noktalarını siz değerli site üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz ile paylaşmak istedik. İlk olarak  onarım yapılacak bölgenin temiz ve kuru olması gerekiyor  , bunun için asteon yardımı ile hasarlı bölgeyi temizleyin.

İşte Kırılan Tırnaklara Çözüm

Tırnağınızın kırılan yerini orta sertlikteki bir törpü ile törpüleyin.Tırnak yapıştırıcısını kırılan yüzeye uygulayın. Eğer tırnak yapışıtırıcınız yoksa tırnağınıza tutkal görevi görmesi için parlatıcıda sürebilirsiniz  ancak kırılmış bölgeye biraz daha fazla sürmelisiniz.

Üzerine minik bir parça beyaz kumaş yapıştırın. Eğer evinizde poşet çay varsa poşet çayın dış yüzeyini kullanmanızı öneririz ki daha estetik durmasını sağlayacaktır.

Tırnağım Kırıldı Kesmek İstemiyorum

Hazırladığınız  çay poşetinin parçasını  tırnağınız üzerine koyun ve cımbızın ucu yardımıyla kırılan bölgeye  bastırın ve yapışmasını sağlayın. Kumaşın üzerine biraz daha yapıştırıcı dökün.

Yapıştırıcı tamamen kuruduktan sonra törpünüzle tekrar keskin kenarları pürüzsüz olana kadar yavaşça törpüleyin. Bundan sonra yapmanız  gereken tek şey istediğiniz renk ojeyi tırnağınıza sürmek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ