Ünlülerden Sokak Modasına Yön Veren En Trend Kombinler

Şimdilerde sokak modasında birbirine zıt renkleri kombinlemek yerine, tek bir renk seçiliyor ve bu rengin tonları ile kombin hazırlanıyor. İşte En son moda trendlerinden oluşan kombin önerileri…

Ünlülerden Sokak Modasına Yön Veren En Trend Kombinler

Bu sezon sokak modası kombinlerinde birbirine zıt renkler yerine, tek bir renk seçiliyor ve bu rengin tonları ile kombin yapılıyor. İşte En son moda trendlerinden oluşan şık kombin önerileri

Kahverengi Şort Gri Gömlek Kombin
Sokak Modasının En Trend Kombin Önerileri!

Bugüne kadar aynı rengin farklı tonlarını bir arada giydiğiniz olduğu mu? Eğer cevabınız “Evet” ise siz de son zamanlarda en çok kullanılan moda kurallarından birini günlük hayatta uyguluyorsunuz demektir.

Beyaz Pantolon ve Bluz Kombin

Sokak Modasının En Trend Kombin Önerileri!

Fransızca asıllı bir terim olan ton sür ton, dilimize tam olarak çevrildiğinde “ton üzerine ton” anlamına geliyor. Birbirine zıt renklerin kontrast oluşturacak şekilde bir arada kullanıldığı “color blocking” trendinin aksine, ton sür ton trendinde tek bir renk seçiliyor ve bu renk ile kombin hazırlanıyor.

Kahverengi Kalem Etek Beyaz Gömlek Kombin

Sokak Modasının En Trend Kombin Önerileri!

Son günlerde moda dünyasının bizlere kazandırdığı bu terimi kendi stilinizde uygulamak ise tahmin ettiğinizden çok daha kolay olabilir.

Kırmızı Mini Etek Puantiyeli Gömlek Kombin

Daha soft bir görüntü ve sade bir şıklık yakalamak isteyen hanımlar; bir renk seçip, o rengin açıktan koyuya birçok tonunu kullanabilirsiniz. Moda dünyasının en çok konuşulan trendlerinden biri ton sür ton olunca gözümüzü ünlülere çevirdik.

İşte En son moda trendlerinden oluşan kombin önerileri…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ