Sevgiliniz Sizi Aldatıyor mu & Aldatıldığını Nasıl Anlarsın?

Sevgiliniz Sizi Aldatıyor mu & Aldatıldığını Nasıl Anlarsın?

Sevgiliniz sizi aldatıyor mu? sorusu ne kadar kulağa hoş gelmesede , duymak istemediğimiz  bir cümle olmasada maalesef günlük hayatımızda aldatılma  hikayelerini duyduğumuz, okududuğumuz olmakta.

Bu yazımızı okuyan site kullanıcılarımızın arasında bile maalesef  ya kendi yaşadıkları veya yakınlarının başına gelen aldatılma hikayeleri vardır. ” Erkekler neden aldatır ” ve  ” Kadınlar neden aldatır ”konu başlıklarına  ise ilerleyen günlerde farklı bir yazımızda yer vereceğiz. Şimdi gelelim aldatan sevgilinin bize vereceği kaçınılmaz ip uçlarına;

Kadınların hiç şüphesiz ön sezisi ve  hissiyatı yüksektir. Eğer aldatılan taraf bir bayan ise ve aldatıldığına dair ciddi bir şüphesi varsa şunu söylemeliyiz ki karşısındaki beyefendi pekte masum değildir. Herkez aldatılabilir  ancak kadınlar kandırılmaz. Aldatılan kadınların çoğu aldatıldığını öğrendiğinde ” aa çok şaşırdım , hiç beklemezdim ‘‘ demez, çünkü zaten o bayan çok öncesinde aldatıldığına dair şüpheleri vardır. Şimdi biz böyle dedik diye içinde şüphe olan her kadın da kesin aldatılıyor diye düşünmesini de istemeyiz. Durduk yere bazı beylerin yüzlerinde tırnak izi olsun istemeyiz 🙂

Öncelikle aldatıldığınızı düşünüyorsanız partnerinizin öyle çabucak yakayı ele vereceğini düşünmeyin. Partnerinizin kıyafetlerinde hem cinsinize ait saç teli, parfüm kokusu, yakasında ruj izi aramayın veya sevişirken başka bir kadının ismini telaffuz etmesini beklemeyin. Çünkü bunları zaten büyük bir titizlik içerisinde gizilik ile yapıyordur. Hemen yakayı ele vereceğini düşünmeyin.

Aldatan erkeklerde mutlaka bazı davranış değişiklikleri olacaktır. Aldatıldığını Nasıl Anlarsın? İşte Bu Davranışlardan Bazılarını sizler ile paylaşıyoruz.

 1.   Öncelikle aldatan erkeklerin en çok dikkat edeceği ve tedbirliği olacağı konu telefondur. Aldatan kişi hem yeni flörtü ile en çok telefon ile iletişime geçeceğinden hemde ondan gelecek bir mesaj veya çağrının sizin tarafınızdan fark edilmemesine özen göstereceğinden  telefonu ile  eskisinden daha fazla haşır neşir olacaktır. Telefonunu sürekli yanında taşımak, sessize almak, telefonu ters çevirerek masa üzerine bırakmak, telefonu eskisinden daha çok elinde tutması en önemli belirtilerdir. Hatta  abartmış olmayalım ama lavaboya, banyoya girerken bile telefonun yanında olmasını isteyecektir.  Özellikle telefonu sizden kaçırması, size vermeme çabası, onun telefonunu aldığınızda size gösterdiği tepki oluyorsa şüphelenmeye başlasanız iyi olur.
 2. Aldatan taraf yeni flörtüne daha şık  görünmek ve onun için heyecan uyandırmak için görünümüne özen gösterecektir. Daha önce saçına, giyimine önem göstermeyen sevgiliniz bir anda modaya uymuş, kendi için yeni birşeyler alıyorsa ve kişisel bakımına özen gösteriyorsa sizin için tehlike çanları çalıyor olabilir. Tabiki bakımlı olmak, modaya uymak kötü birşey değil ama bu değişim bir anda olduysa dikkatli olmakta fayda var.
 3. Unutmayın ki aldatan taraf yani birşeyleri gizlemek zorunda olan taraf sürekli yalan söyler bahaneler üretir. Çünkü size hiçbir konuda açık vermek istemeyecektir ve sizin söylediklerinizi asılsız çıkarmak için sürekli yalana başvuracaktır. Aldatan tarafta psikolojik olarak yalan söyleme iç güdüsü olacaktır . En ufak şeylerde bile yalana başvurulur. Siz sevgilinizin hiç olmadık yerde olmadık yalanlarını yakaladıysanız aman dikkat, durum sizin için gittikçe daha vahim olacaktır.
 4. Sevgiliniz sizi aldatıyorsa mutlaka internette daha fazla vakit geçirecektir. İnternetten kastımız hem sosyal medya hesapları hem de kendisi için bakacağı kişisel bakım ürünleri . Eskiden sosyal mecralarda sizin ile birlikte olan fotoprafları paylaşırdı , eğer bu durum içerisinde ise muhtemelen sadece kendisinin olduğu fotoğrafları daha çok paylaşmaya devam edecektir. Çünkü karşı tarafın ilgilisini ve beğenisini çekmeye çalışma çabaları olacaktır .
 5. Aldatan taraf yeni flörtü ile iletişime geçmek için her zaman fırsat kollayacaktır. Eğer evliyseniz bu durumda daha çok önce sizin yatmanızı beklemek olacaktır. Sizin yatmanız sevgilinizin yeni flörtüne sadece  ” iyi geceler ” veya  ” seni özledim ” mesajı atmak için yeterli zamanı verecektir.
 6. Sevgiliniz Whatsapp kullanıyorsa yüzde yüz eskisinden daha çok çevrim içi olacaktır. Çünkü sevgilinizin göndereceği ve kendisine gelecek fotoğraflar var.
 7. Sevgiliniz yeni heyecanına daha çok vakit ayırmak isteyecektir.  Bu nedenle size ayıracağı vakitten çalacaktır. Evliyseniz, eşinizin eve geç gelmeleri artabilir  veya evli değilseniz sevgiliniz ile daha az buluşmaya başlayabilirsiniz. Bir zamanlar her saniyesini sizinle geçirmek isteyen kişi artık mazeretler üretmeye başlayıp görüşmeleriniz ciddi oranda azalmaya başladıysa sizde boş durmayın ve bu konuyu araştırmaya başlayın .
 8. Muhtemelen sevgilinizin aklında sürekli yeni heyecanı yaşadığı flörtü olacak. Bu nedenle sizinleyken bile konuşmaktan çok sizi dinlemeye başlayacak çünkü aklında o var . Birlikte olduğunuzda sevgilinizin sizden sıkılmaya başladığını hissedeceğiniz günler yakın.
 9. Muhtemelen sizi aldatan sevgilinizin hayatına  sadece yeni flörtü girmeyecektir. Demek istediğimiz yeni flört ile birlikte sevgilinizin hayatına hayali yeni arkadaş isimleri de girecktir.  Sizin  tanımadığınız  hayal ürünü olan bu arkadaşlar ile birlikte geçirilecek vakitler aslında flörtü içindir. Eski okul arkadaşları, eski mahalle arkadaşları türemeye başlar biranda çünkü size gideceğini ilettiği ama gitmeyeceği bir yere sizin bildiğiniz, tanıdığınız birisinin ismini veremez çünkü yarın öbürsü gün yalananın ortaya çıkma riski çok büyük .
 10. Eski cinsel hayatınız büyük hızla düşüşe geçmiş, size karşı cinsel anlamda bariz bir ilgisizilik olmuşsa merak etmeyin çünkü üzelerek yazıyorum ki kendisi cinsel açlığını başka biri ile gideriyordur. Daha önce sizi sürekli sıkıştıran, arzulu partenerinizin biranda değişmesi hiç ama hiç normal değil .
 11. Sevgiliniz başka birine ilgi  duyuyuyorsa size davranışı, konuşması hatta tartışması bariz şekilde değişiecektir. Bu zamana kadar size söylediği onlarca duysal sözler ve size edilen iltifatlar azalacaktır bu kaçınılmaz. Ayrıca sizinle girdiği tartışma bile değişecektir.  En ufak tartışmada bile bir anda parlaması, aşırı sinirlenme ve bağırma ile karşı karşıya kalacaksınız. Hatta onu aldatma ile suçlayıp, şüphelerinizi anlatsanız da o sizden daha çok öfkelenecektir. Elinizide kesin bir kanıt, belge olmadan aldatıldığınızı düşündüğüzü iletirseniz, ” çok bağıran çok haklıdır ”  sözünün gereği sizi bastırmak isteyecektir. Özellikle ; ” ne alakası var şimdi ” ,  ” nerden uyduruyorsun bunları ” gibi cümleleri duymanız kaçınılmaz .

Bu maddelerin bir kaçını veya tamamını ilişikinizde yaşıyor olabilirsiniz. İlişkinizde hepsini yaşamanız kesin aldatıldığınız sonucunu da çıkarmaz unutmayın. Belki partnerinizin iş yerinde veya aile içerisinde size söyleyemediği bazı sıkıtnıları olabili, belki arkadaş çevresinde yaşadığı sorunları taşıyor olabilir . İlişikinizin fişini hemen çekmeden sakin ve soğuk kanlı olmanızda fayda var. Önce onu karşınıza alıp sakin bir konuşma yapmalısınız. Kendisinde görüdüğünüz davranış bozukluklarını ve size hissettirdiği duygusal değişimi ona anlatın. Belki de sizi ikna edecek size mantıklı gelen bir açıklaması olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ