Ruhumuzun Neye İhtiyacı Var?

Ruhumuzun Neye İhtiyacı Var?

Ruhumuzu serbest bırakma cesaretimiz var mı? yoksa yaşamın anlamsız yanları.. Oysa yağmura tüm bedenimizin ihtiyacı var. Etrafımızı algılayamadıktan sonra “his”li olmak neye yarar ki… Kendimizi sevmeye başlamadan, çevremizdekilerden sevgi dileniyoruz,en büyük değeri kendimize vermeden değer görmeye yelteniyoruz. Kendimizden önemli hiçbir şey yok. Biz kendimize fırsat vermezken zaman bize şans verir.”yarın herşey mükemmel olucak.”Şimdi bi düşünün ve temiz bir kağıt alın yazın sizin neye ihtiyacınız var?

*Arzu ettiğiniz geleceğin hikayesini yazın. Hayal edin ve her şeyin zamanla daha da iyi olacağını düşünün.
*Size iyi gelen müzikleri belirleyin ve ihtiyacınız olduğunda dinleyin. Müzik sakinleştiricidir, heyecanlandırır, hüzünlendirir ve hatta motive bile edebilir.
*Düzenli ve yeterli bir uykuya sahip olmak önemli. Bazı insanlar 6 saat uyurken bazı insanlar daha uzun saatler gerekli olabilir. Yeterince uyuduğunuza emin olun,ancak 8 saatten uzun olmamasına dikkat edin.
*Sevdiklerinizle olun, olamazsanız arayın, hiç olmadı sevdiklerinizi düşünün. Ruhumuz, duamız, şükrümüz aç bizim… gelin biraz kurtulmayı deneyelim bizi esir alan onca şeyden, gelin biraz bırakıp somut olan ne varsa,soyut olan o hislere dokunalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ