Pürüzsüz bir Cilt İçin Ünlülerin Güzellik Sırları

Pürüzsüz bir Cilt İçin dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının uyguladığı cilt bakımı ile 40’lı yaşlarında olmalarına rağmen 20’li yaşlarda gibi görünüyorlar. İşte ünlülerin ciltlerine uyguladıkları güzellik sırları…

Pürüzsüz bir Cilt İçin Ünlülerin Güzellik Sırları

Pürüzsüz bir Cilt İçin dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının uyguladığı cilt bakımı ile 40’lı yaşlarında olmalarına rağmen 20’li yaşlarda gibi görünüyorlar. Jennifer Lopez, Adele, Zedenya ve dabir çok starın güzellik sırları…

İşte ünlülerin ciltlerine uyguladıkları güzellik sırları

Chrissy Teigen:
Chrissy, Hollywood ünlüleri arasında cilt konusunda en uygun örnek. Evde cilt bakımını aksattığını söylüyor. Cildi daha çok seyahat zamanları dikkatini çekiyor. Uçaktayken, dünyanın neresinde olursa olsun yanına birçok krem ve losyon alıyor. Basitleştirilmiş ev cilt bakımı rutini açısından, Chrissy retinol kremleri ve nemlendirme maskeleri kullanıyor.

Jennifer Lopez:
Yıllar geçtikçe güzelleşen Lopez, 47 yaşında ama cildi hala herkesin arzulayacağı kadar parlak, ışıltılı. Bronx’ta doğan Lopez, sağlıklı yaşam tarzını benimsemiş. Sigara içmiyor ve kafein kullanmıyor. Pürüzsüz bir Cilt İçin Rutin cilt bakımlarını aksatmadan yaptırırken, güneşte çok fazla kalmamayı tercih ettiğini belirtiyor.

Zendaya:
Zendaya belli ki diğer yaşıtları gibi akne ile mücadele etmiyor. Onun Pürüzsüz bir Cilt İçin sırrı “Az daha fazlası!” Cildine uyguladığı ürünlerin sayısı belirli. Cilt bakımını rutin hale getirip yüzünü sade tutuyor. Makyaj temizleme mendilleri, hafif nemlendiriciler, dudak koruyucusu, kusursuz cildi için gizli silahları.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ