SadeKadınlar – Moda

PreSeed Jel Hamile Kalmak İçin Sperm ve Üretkenlik Dostu

PreSeed Jel Hamile Kalmak İçin Sperm ve Üretkenlik Dostu

Pre-Seed spermlere zarar vermediği dünyada klinik çalışmalarla kanıtlanan ve ” Doğal hamileliği destekleyen – Sperm ve üretkenlik dostu ” olmasıyla benzersiz bir üründür. Pre-Seed, hamile kalmaya çalışan çiftler için üretilmiştir. Spermler için en uygun ortamı sağlarken, vajinal kuruluğu ortadan kaldırır ve doğal vücut salgılarını ( taklit eder. Böylece rahim içinde doğal üremenin gerçekleşmesi için en uygun ortamı oluşturur.

Pre-Seed’ in her kutusu, ilişki öncesinde vajinal uygulama için önceden tasarlanmış plastik uygulama enjektörleri vardır.” Doğal hamileliği destekleyen – Sperm ve üretkenlik dostu ” Pre-Seed ‘in vajinanın derinine yerleşmesiyle vajina ve dış serviksi kaplar, en çok ihtiyaç duyulan yerde nemlendirmeye yardımcı olur.

Böylece uygulandıktan sonra, kadınlarda ovülasyon (yumurtalama) dönemlerinde vücut tarafından salgılanan Servikal mukus sıvısı gibi hareket eder. Servikal mukus, spermlerin rahime tutunmasını sağlayan bir sıvıdır. Pre-Seed’ in pH değeri, kadının üreme sistemine ve Servikal mukus sıvısına en uygun değerdedir.

Pre~seed hamile kalmaya çalışılırken kullanılmasının dışında, vajinal kuruluk problemlerinde ve menapoz döneminde de güvenle kullanılmaktadır. Diğer benzeri vajinal jeller kadınlarda vajinal tahrişe, enfeksiyon ve mantara neden olabilmektedir.. Pre-Seed’ in doğal maddesi olan Arabinogalactan bitki şekeri, büyük moleküllü bir şeker olduğu için, bakteriler tarafından parçalanamaz ve sindirilemez. Bu nedenle vajina içinde herhangi bakteri üremesi söz konusu olmaz.
Bu sebeple, üretkenlikle ilgili ciddi sağlık problemleri ve kısırlıkla ilgili hiçbir problemi olmamasına rağmen çocuk sahibi olmayan çiftlerde, IUI (aşılama), IVF (tüp bebek) ve ICS (mikroenjeksiyon) tedavilerine başlamadan önce 6 ay süre ile doğru ovulasyon (yumurtlama) dönemlerini tespit ederek, en üretken dönem olan bu zamanlarda kullanılması tavsiye edilmektedir.

Ayrıca, başarısız sonuçlanan IUI (Aşılama), IVF (Tüp Bebek) ve (ICSI) Mikroenjeksiyon tedavileri sonrasında, bir diğer tedaviye kadar olan bekleme süreçlerinde de Doğal hamileliği desteklemesi amacıyla güvenle kullanılabilmektedir.

Uygulama sonrası, vajina ve serviksi kaplar ve güvenle nemledirme sağlar.

pH dengesi semen-sperm hücrelerine, Servikal mukusa göre ayarlanmıştır.

Spermlere zarar vermeyen Arabinogalactan ana maddeye sahiptir. Sperm ve üretkenlik dostu üründür.

Klinik onaylı olup, dünyada doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Sperm hücrelerinin fonksiyonlarını koruyarak güçlendiren Antioksidan özelliğine sahip Arabinogalactan içerir.

Doğal hamileliği destekleyen – Sperm dostu ürünün, tüm klinik testleri ve çalışmaları avrupa ve amerikada yapılmıştır.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ