Özcan Deniz Eski Sevgilisi Buse Narcı İle Yakalandı!

Özcan Deniz Eski Sevgilisi Buse Narcı İle Yakalandı!

Özcan Deniz’in Hamile Sevgilisi Feyza Aktan’ı Eski Sevgilisi Buse Narcı İle Aldattığı İddia Edildi

Özcan Deniz kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Feyza Aktan‘la nikâh masasına oturmaya hazırlanıyorken Deniz’in müstakbel eşini eski sevgilisi Buse Narcı ile aldattığı iddia edildi. Ünlü sanatçı Özcan Deniz yaklaşık 1.5 yıldır aşk yaşadığı hamile sevgilisi Feyza Aktan ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyordu.

Düğün hazırlıklarına başlayan çiftin arası açıldı. Magazin D programında yayınlanan habere göre; Özcan Deniz müstakbel eşini eski sevgilisi Buse Narcı ile aldattı. 22 Ocak Pazartesi günü Maslak’ta bulunan bir otelde buluşan eski sevgililer kameralara yakalandı.

https://youtu.be/XTxR3Tct9qI

Uzun süre aşk yaşayan Buse Narcı ve Özcan Deniz 1.5 yıl önce ayrılmıştı.

Buse Narcı’dan Açıklama

Özcan Deniz ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Buse Narcı çıkan haberlerin ardından ilk kez konuştu. Sosyal medya hesabından haberleri yalanlayan Narcı şunları söyledi: Bugün hakkımda çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır ve tamamen asılsızdır. Basın mensuplarından rica ediyorum bu tarz haberlere itibar etmeyin. Kendisiyle bir yıldır görüşmüyorum. Yakında çocuğu olacaktır. Onun ve benim ailemi düşünerek hareket etmenizi bekliyorum, bütün basın mensubu arkadaşlardan…

Kaynak:Kelebek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ