Oje Renginiz Ruh Halinizi Yansıtıyor

Oje Renginiz Ruh Halinizi Yansıtıyor

Oje renginiz sizi ve ruh halinizi yansıtıyor.

Kırmızı Oje

Güçlü ve enerjik bir yapınız var. İddialı omayı seviyorsunuz. Dikkat çekmek sizi hiç rahatsız etmiyor. Aksine hoşunuza gidiyor. Kırmızı oje tercih edenler genelde maceracı kişilerdir.

Beyaz Oje

Sadelik sizin için ön planda.Doğallığı seviyorsunuz. Abartıdan hoşlanmıyorsunuz. dikkat çekmek zaman zaman hoşunuza gidebiliyor. Denge ve uyum sizin için her zaman ön planda.

Kahverengi Oje

Narin ve nazik bir kişiliğiniz var. Dostlarınız ve arkadaşlarınız sizin için çok önemli. Tercih ettiğiniz tatil yerleri genellikle huzur dolu mekanlar oluyor.

Siyah Oje

Duygularınızı kontrol edebilmek konusunda ustasınız. Gizemli şeyleri seviyorsunuz.duygularınızı konuşarak veya  yazarak ifade etmek hoşunuza gidiyor. Eğlence konusunda uzmanlaşmış bir kişiliğiniz var.

Yeşil Oje

Bulunduğunuz yeri enerjiniz ile anında değiştirebilme özelliğiniz var.Kişiliğinizin  baskınlığı o kadar ön plana çıkıyor ki, etrafınızdaki herkes büyülenmiş şekilde sizi dinliyor. Aklınıza gelen parlak fikirler  mantıklı olmasa bile size hayır demek mümkün olmuyor.

Turuncu Oje

Olduğunuz yerde neşe var, kahkaha var. Etrafınıza saçtığınız enerji çok fazla. Arkadaşlık ve paylaşmak sizin için çok önemli. Sevimli bir yapınız var. Yaratıcılık sizin için ön planda.

Mavi Oje

Anlayışlı bir kişiliğiniz var.Herşeyin doğalını seviyorsunuz. Doğadaki renklere hayranlığınız fazlası ile var.Özgürlüğünüze düşkünsünüz ancak asi değilsiniz. Gezmek, görmek, eğlenmek sizin işiniz.

Pembe Oje

Pembe rengi kullanmayı seviyor iseniz  içinizdeki küçük kızı öldürmeye asla niyetiniz yok . Kadınsı ruhunuzu ortaya koyan, aynı zamanda sevimlilikten vazgeçmeyen bir tarzınız var. Arkadaş canlısı, sakin ve romantiksiniz.

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ