Nur Yerlitaş Aslen Nereli? Kaç Yaşında, Nasıl Zayıfladı

11 Ağustos 1955’te (62 yaşında) İstanbul’un Vefa semtinde doğdu. Anne tarafından Arap olan Nur Yerlitaş, baba tarafından ise Karadenizli. eşi ve çocukları var mı aslen nereli ve kaç yaşında?

Nur Yerlitaş Aslen Nereli? Kaç Yaşında, Nasıl Zayıfladı

Nur Yerlitaş , 11 Ağustos 1955’te (62 yaşında) İstanbul’un Vefa semtinde doğdu. Anne tarafından Arap olan Yerlitaş, baba tarafından ise Karadenizli. Nur Yerlitaş’ın eşi ve çocukları yok. Hiç evlenmeyen Yerlitaş moda alanında alaylı olarak yetişti. Bavul ticareti ile modada kendine yer açan Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim’deki Nurella karakteri ve jüri üyeliği ile çok sevildi.

Ajda Pekkan, Seda Sayan, Bülent Ersoy gibi ünlü isimleri giydiren Yerlitaş 80li yıllarda Paris‘ten, Milano‘dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satıyordu. Kendisini “Arızalı” olarak tarif eden Yerlitaş, stres atmak için bulaşık yıkıyor. Bazen gecenin bir saati geceliğinin üstüne palto giyip bir kafeye gidiyor.

NUR YERLİTAŞ’IN EŞİ VE ÇOCUKLARI VAR MI: Nur Yerlitaş bugüne kadar hiç evlenmedi. Kamuoyu önüne sevgilileri ile de gelmeyen Yerlitaş çocuk sevgisini yeğenleri ile gideriyor. Yemeğe olan düştünlüğü ile bilinen Yerlitaş’ın Nişantaşı’ndaki evinde 2 buzdolabı bulunuyor. Ünlü modacının buzdolabının birinde meyveler ve içecekler diğerinde ise pasta tipi yüksek kalorili yiyecekler bulunuyor.

NUR YERLİTAŞ’IN EV SEFASI : Yerlitaş’ın evinde iki yardımcısı var, banyoda hamam usulü yıkanıyor. Her Sabah yardımcıları tarafından keselenen Nur Yerlitaş konforuna çok düşkün.

Kısa boyu ve kiloları ile bilinen Nur Yerlitaş şimdilerle zayıflaması ve diyeti ile gündemde.

NUR YERLİTAŞ ZAYIFLAMASI : Bir ara göğüs kanseri ile mücadele eden Nur Yerlitaş sonrasında hayatını tamamen değiştirdi. Sıkı bir zayıflama diyetine giren Yerlitaş ömrü hayatında ilk kez bu kadar çok kilo verdi ve son hali ile herkesi şaşırttı.

Jüri üyeliği yaptığı programda sadece huysuz tavırlarıyla değil aynı zamanda kilolarıyla da dikkatleri üzerine çeken Yerlitaş, geride bıraktığımız yılın son aylarında bir diyet programına başlamış ve kısa sürede hatırı sayılır kilolar vermişti.

NUR YERLİTAŞ NASIL ZAYIFLADI ? : Nur Yerlitaş zayıflayınca herkes nasıl kilo verdiğini sormaya başladı. Ünlü modacının mide ameliyatı olduğu sanılıyordu. Ancak Yerlitaş verdiği bir röportajda mide ameliyatı geçirmediğini, standartların üzerindeki kilosundan 11 aya böldüğü bir program sayesinde kurtulduğunu söyledi.

NUR YERLİTAŞ’IN DİYETİ : Yerlitaş’ın  profesyonel yardım alarak yaptığı diyet müthiş bir sonuç verince de herkes o diyeti merak eder oldu.nur yerlitas nasıl zayıfladı son hali

 

SON HALİ :  Yerlitaş, bu zayıflama yöntemini mide ameliyatı olmaktan daha sağlıklı bulduğunu açıklamıştı. İşte Nur Yerlitaş’ın görenleri şaşkına çeviren son hali;nur yerlitas nasıl zayıfladı son hali

Yerlitaş göğüs kanseri sonrasında değişim kararı almıştı. Daha önce de zayıflama diyetleri yapan ünlü modacı ilk kez bu kadar etkili bir sonuç almış görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ