Murat Boz ve Aslı Enver Aşkı Sürpriz Şekilde Bitti!

Murat Boz ve Aslı Enver Aşkı Sürpriz Şekilde Bitti!

Aslı Enver ve Murat Boz Çiftinin Ayrılık Kararı Hayranlarını da Şok Etti!

 Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin aşkları sürpriz bir şekilde başlamıştı. Ünlü çift daha öncede kısa süreli bir ayrılık yaşamıştı. Şimdi ise ilişkilerini noktalama kararı aldı. Enver, ayrılık kararının ardından birlikte oturdukları evden taşındı. Aslı Enver ve Murat Boz, 2,5 yıldır beraberlerdi.

Kardeşim Benim filminde tanışıp aşk yaşamaya başlayan  Enver ile Boz’un ilişkisi sürpriz şekilde sona erdi. Yeniden bir araya gelmelerinin ardından birbirlerinin aileleriyle de tanışan ikilinin evleneceklerine kesin gözüyle bakılıyordu.

Aslı Enver, Murat Boz’un da jüri koltuğunda “O Ses Türkiye”nin çekimlerine katılmış, kısa bir süre sonra sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarıyla aşklarını ilan etmişti. 2016 yılından beraber olan ikili, daha önce de ayrılık kararı alan Boz ve Enver, ayrılığa sadece 2 ay dayanabilmişti. İkinci kez yollarını ayırma kararı alan ikilinin neden ayrıldıkları ise bilinmiyor. Ayrılık sonrası iki isim de sosyal medya hesaplarındaki birlikte çekilmiş fotoğraflarını silmedi.

Kaynak:Kelebek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ