Uyumadan Önce Bu Karışımı İçin Kilolara Veda Edin!

Uyumadan Önce Bu Karışımı İçin Kilolara Veda Edin!

Maydanozun faydalarını bilmeyen yoktur. Bilhassa da vücuttan ödemi çabucak atması en fazla bilinen özelliğidir… Bunların dışında maydanoz suyu; böbrek taşı ve diğer sindirim sistemi hastalıklarına da iyi gelir ve yağ yakıcı özelliği karaciğer yağlanmasını iyileştirmesi ve cildi gençleştirmesi açısından da son derece etkilidir.

Şimdi vereceğimiz tarif vasıtası ile siz uyurken bile vücuduz yağ yakmaya devam edecek ve yağlardan kurtulacaksınız.

Tek yapmanız gereken yatmadan 2 saat önce hiçbir şey yememeniz. Aç karnına içeceğiniz bir bardak maydanoz suyu, siz uyurken de kilo vermenizi ve yağlarınızın çabucak yakılmasını sağlatacaktır. İşte maydanoz suyunun hazırlanışı…

Maydanozun Faydaları Uyumadan Önce Bu Karışımı İçerseniz!

Uyurken yağ yakmanızı sağlayacak maydanoz suyu tarifi…

Boş bir çelik tencere içine aşağı yukarı 3 bardak su koyun. Daha sonra maydanozları sapları ile birlikte tencerenin içerisine yerleştirin ve kısık ateşte 2-3 dk. kadar kaynatın. Kaynattıktan sonra maydanozları, 10 dk demlenmeye bırakın.

Hazırlamış olduğunuz maydanoz suyunu ılıdıktan sonra öğünlerinizde bir saat önce içebilirsiniz. Tabii herhangi bir yan etkisine karşı, kullanmadan önce bir uzmana danışabilirsiniz.

Maydanoz Kürü: Cilt güzelliği ve vücudu arındırmak için

Saplı olarak 15-16 tane taze maydanozu mutfak robotunuza ya da blendırınıza elinizle biraz parçalayıp atınız ve üzerine yarım limon suyu (iki yemek kaşığı) ve yarım bardak su ilave ediniz. Mutfak robotunuzu çalıştırınız, iyice karıştırdıktan sonra sabah kahvaltısından en erken on dakika önce aç karnına tamamını içiniz.

15 gün ara vermeden her gün sabah bu kürü uygulayınız ve 15 günlük uygulamadan sonra bir hafta ara veriniz. Bir hafta aradan sonra yeniden 15 gün aynı biçimde uygulayınız ve kürü sonlandırınız. Beş-altı ay sonra durumunuza göre bu kürü aynı biçimde yeniden edebilirsiniz.

Maydanoz Damarları Koruyor

Maydanozun faydaları; Vücutta bulunan fazla amino asitler damarlar için büyük tehdit oluşturur. Maydanozda bulunan B vitamini bu asitleri dengeler ve damarları amino asidin oluşturacağı risklerden korur.

İdrar Yolu Enfeksiyonlarına İyi Geliyor

Maydanozun idrar yolu enfeksiyonu için alternatif tedavi yolu olarak kullanılabileceği bilimsel tekniklerle kanıtlanmıştır.

Böbrekleri Koruyor

İçerdiği vitamin ve bileşenler sayesinde böbreklerin düzenli ve sağlıklı bir biçimde çalışması için yarar sağlar.

Kemikleri Güçlendiriyor

İçerdiği C, B12, K ve A vitaminleri kemik sağlığı için hayati derecede önemlidir. Bunun yanısıra bu vitaminler sinir sistemini de korur.

Bağışıklık Sistemini Güçlendirir

İçerdiği esansiyel yağlar vasıtasıyla kalıcı iltihaplara karşı etkilidir. İltihaptan kaynaklanan hastalıklara yakalanma oranını düşürür. Bağışıklık sitemini korur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ