SadeKadınlar – Moda

Makyaj Çantası’nın Olmazsa Olmazları Nelerdir?

Makyaj Çantası’nın Olmazsa Olmazları Nelerdir?

Yanınızdan hiç ayırmadığınız makyaj çantanızda neler var? Makyaj çantasında olması gerekenler Nelerdir?

Bir bayanın olmazsa olmazıdır makyaj çantası. Kadınların bazen sırlarını sakladığı gibi bir kutudur. Nerde ne zaman neye ihtiyacımız olacağını bilmediğimiz için makyaj çantası‘nın içerisinde bir çok makyaj ürünü taşırız. Toplantı, sevgiliyle son dakika buluşması gibi acil durumlarda makyaj çantanızın içindekiler çok önemli. Sizler için makyaj çantanızda mutlaka bulunması gereken ürünleri bir araya getirdik.

makyaj çantasıPudra: Cildiniz parlamaya başladığında biraz pudra sürerek hem makyajınızı tazelemiş hem de parlamadan kurtulmuş olursunuz.
Siyah göz kalemi: Siyah göz kalemi acil makyaj yapmanız gerektiğinde kurtarıcınız olacaktır. Göz üstüne ya da altına çekeceğiniz kalem görüntüyü hemen değiştirir.
Maskara: Makyajın olmazsa olmazıdır maskara. Kirpiklerinizi dolgun ve hacimli göstererek gözlerinizi vurgulayan bir makyaj yapabilirsiniz.
Naturel dudak parlatıcı: Dudak parlatıcıları hem yazın hem de kışın kullanılabilir olması açısında çok pratik. Natürel renklerde seçeceğiniz parlatıcı ise her renk kıyafetle uyumlu olacaktır.
Allık: Acil bir durumda ten renginize uygun süreceğiniz allıktan başka bir şeye ihtiyacınız yok.
Kapatıcı: Cildinde sorun olanlar için adeta bir kurtarıcıdır. Cildinizdeki leke ve izleri kapatıp 5 dakikada kusursuz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Deodorant: Ter kokmamak ve tazelenirken mutlu olmak için

Cımbız: Unutmuş olduğunuz tüylerin hızla alınması için


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ