KÜÇÜK HİLELERLE DAHA İNCE GÖRÜNEBİLİRSİNİZ

KÜÇÜK HİLELERLE DAHA İNCE GÖRÜNEBİLİRSİNİZ

Kim daha ince gözükmez istemez ki? Bazen kilo sorununuz olmasa bile kıyafet seçimleriniz sizi olduğunuzdan daha kalın gösterir. Vücudunuzu tanıyarak seçeceğiniz kıyafetlerle, görüntünüzde çok büyük değişimler yapabilirsiniz. Kıyafet seçimlerinizde dikkat etmeniz 8 ana kurala gös atmanızda fayda var.

1.Alt ve üst tarafı aynı renk ya da birbirine yakın renkteki parçalarla kombinlemek sizi olduğunuzdan daha ince gösterecektir.

2.Sorunlu olduğunu düşündüğünüz bölgelerde, geometrik desenler kullanmaktantan kaçınmalısınız. Bu tarzda desenler sizi olduğunuzdan daha kalın gösterecektir.

3.Vücut tipiniz nasıl olursa olsun korse kullanmaktan çekinmeyin. Korse zamanla vücudunuzun toparlanmasına yardımcı olacaktır.

4.Bacaklarınız ve basenlerinizden şikayetçiyseniz boru paça pantolonlar sizin için en ideal olanıdır. Hem bacaklarınız daha uzun gözükecek, hemde bu bölgeleri olduğundan daha ince gösterecektir.

5.Dik durmaya kendinizi alıştırın. Bu duruş sizi daha zayıf gösterecektir. Eer dik duramıyorum derseniz topuklu ayakkabılar en büyük yardımcınız olacaktır. İster istemez dik durmak zorunda kalacaksınız.

6.İç çamaşırlarınızı toparlayacı özellikte olanlardan seçmelisiniz.

7.Eğer boyunuz kısaysa saçınızı at kuyruğu yapmanızı öneririm. Hem omuzlarınız ortaya çıkacaktır, hemde yüzünüz daha ince gözükecektir.

8.Toplu bir yüz vücudunuzu olduğundan daha kalın gösterir. Kaşlarınızı kalınlaştırarak yüzünüzü daha ince gösterebilirsiniz. Ayrıca elmacık kemiklerinizin altına süreceğiniz koyu renk allık adeta sihirli bir etki yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ