Sivilce İzleri İçin Soyulabilir Fondöten Nasıl Kullanılır?

Sivilce İzleri İçin Soyulabilir Fondöten Nasıl Kullanılır?

Sivilce, akne ve cilt lekelerini ortada kaldırmada etkili kozmetik dünyasının yeni starı ile tanışın: Sivilce oluşumunu önleyen, aynı zamanda soyulabilen fondöten

Bazı kadınlar makyaj konusunu fazla abartıp, yüzünü tuvale çevirip makyaj çantasında ne kadar ürün varsa hepsini uygulayabilir. Neredeyse maske kalınlığına gelen makyajı ise yüzünüzden çıkarmak tahmin ettiğinizden daha zor olabilir.

Sivilce Oluşumunu Önleyen Soyulabilen Fondöten

Soyulabilen Fondöten Aynı Zamanda Sivilce Oluşumunuda Engel Oluyor

Şimdilerde kozmetik dünyasında son moda olan yıldızı parlayan bir ürün var. Dünya çapındaki makyaj tutkunlarının bir çoğunun bağımlısı olduğu bu ürün güzellik konusunda çağ atlayan  Koreliler tarafından bulundu.

“Real Skin Patch” adı verilen bu fondötenin en sıra dışı özelliği ise soyularak çıkarılması.

Piyasadaki bir çok fondöten yağlı dokusu yüzünden ciltte akne oluşumuna sebep olabiliyordu  ama Korelilerin tüm dünyaya hediye ettiği bu fondöten hem baz görevi görüyor hem kapatıcı özelliği ile aynı zamanda  akneyi de önlüyor!

Kozmetikte Son Nokta Sivilce Oluşumunu Önleyen, Soyulabilen Fondöten

Bu fondöten nasıl uygulanıyor?

Peki ne yapmanız gerekiyor. Tek yapmanız gereken cildinizin temiz olması. Makyajınızı yıkayarak temizlemek zorunda değilsiniz çünkü makyajınızı zaten soyarak çıkarıyorsunuz üstelik cildinize de zarar vermiyor. Bunun aksine makyaj ürünlerinin içerisindeki kimyasal maddeleri ve yağın cilde nüfuz etmesini engelliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ