Kot Pantolon Seçimi Nasıl Olmalı?

Kot pantolon seçerken işini kolaylaştırmak için vücut yapınız, Rengi, boyu, bedeni, stili ve daha birçok kriter göre kot seçme yöntemlerini sizler için araştırıp derledik. İşte En güzel ve son moda kot pantolonu seçip şık bir görünüm elde edebileceğiniz kot seçme yöntemleri…

Kot Pantolon Seçimi Nasıl Olmalı?

Kot pantolon seçerken işini kolaylaştırmak için vücut yapınız, Rengi, boyu, bedeni, stili ve daha birçok kriter göre kot seçme yöntemlerini sizler için araştırıp derledik.

İşte en güzel ve son moda kot pantolonu seçip şık bir görünüm elde edebileceğiniz kot seçme yöntemleri…

lacivert Skinny Kot Pantolon Siyah Bluz Kombin

Kot Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Beden Seçimleri Nasıl Olmalı

Kot seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de bedeninin doğru seçilmesidir. Doğru bir şekilde seçilmemiş olan kot pantolonlarınız sizleri modadan uzak ve kötü bir görüntüye sürükleyebilir. Jeanler zamanla esneme yapabildikleri için dar jean almayı tercih edebilirsiniz.

Mavi Yüksel bel Kot Pantolon Beyaz Gömlek Kombin

Kot Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Belin Yükseklik Oranı

Kot pantolon alırken bel yüksekliği konusunda kararsız kalıyorsanız normal bir bel yüksekliğini tercih edebilirsiniz. Düşük bel jean pantolon tercih edecekler normal bir kotun bel yüksekliğinden daha rahat hissettireceği için iyi bir tercih yapabilirler. Ancak düşük bel seçiminde bulunanlar için tam beden ölçülerini tutturmak önem taşıyor.

Mavi Jean Kırmızı Kısa Kollu Tshirt Kombin

Kot Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Paça Boyuna Dikkat Edilmelidir

Kot pantolon seçiminde en önemli detaylarından biri de paça boyudur. Tercih edilen paça modeline göre uygun ayakkabılar düşünülerek uyum sağlayacak bir boyda kesilmesi gerekmektedir. Mesela geniş paça tercih edenler yüksek topuklu ayakkabı giyerken paça ölçüsünü alabilirler. Dar paça tercih ederler içinse ideal ölçü genellikle bilek kemiği hizasında olmalıdır.

Kot Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Koyu Renk Jean Seçimleri

Koyu renk kot pantolon seçerken renginin çabuk akmaması ve kaliteli görünmesine dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde kotunuzun rengi aktıkça ortaya istenmeyen görüntüler çıkabilmektedir. Ayrıca Koyu renk pantolonlar sayesinde şık ve zayıf bir vücuda erişebilirsiniz.

Kot Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yırtık Kot Modası

Bu sezonda adından çokça bahsettiren yırtık kot modellerini tercih etmek isteyenler için yırtıkların boyu ve konumu çok önemlidir. Fazla yırtıkları bulunan kotlar düz parçalarla kombinlenmedikleri halde karmaşık bir görünüm oluştururlarken diz kapaklarında yırtıklar bulunan kotlar da esneme yapabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ