SadeKadınlar – Moda

Kırmızı Abiye Elbise Modelleri Özel ve Güzel Olmak İsteyenleri

Kırmızı Abiye Elbise Modelleri Özel ve Güzel Olmak İsteyenleri

Özel günleriniz için şık abiye elbise modelleri; Düğün, balo, mezuniyet, davet gibi özel yerlere giderken bütün kadınlar özel ve güzel olmak isterler. Kadınların bu özel günlerde kendilerini özel hissetmeleri için güzel görünmeleri gerekir.

Düz – Dikdörtgen Vücut Tipine Sahip Olanlar
Kıvrımsız, dümdüz inen vücut hatlarına sahipseniz yapmanız gereken, kıvrımlı hatlar illüzyonunu yaratmak olmalı. Yani bedeninizin üst kısmında ters üçgen, alt kısmında ise üçgen kesimler kullanmalısınız.
Armut Vücut Tipine Sahip Olanlar
Bu vücut tipinin özellikleri genelde ince boyun, dar omuzlar, ufak göğüsler, dar göğüs kafesi, ince ve kavisli bel, büyük kalçalar ve dolgun üst bacaklardır. Bu tip bir vücuda sahipseniz, Elbisenizin yalnızca bel üstü kısmında desenler ve aksesuarlar kullanabilmeniz mümkün. Ancak bu ayrıntıları abartırsanız daha geniş görünebilirsiniz.
Elma Vücut Tipine Sahip Olanlar
Kalın boyun, normal ya da dolgun göğüsler, geniş göğüs kafesi, hafif kambur bir sırt, kalın bel ve dar kalçalar bu vücut tipinin belirgin özellikleridir. Bu tip bir vücuda sahipseniz yapmanız gereken dikkati bel bölgenizden uzaklaştırıp boynunuzu ince gösterecek dekoltelerle göğüs bölgesine çekmektir.

İşte Son Moda Şık Dekolteli Abiye Elbise Modelleri

Kum Saati Vücut Tipine Sahip Olanlar
İnce bir kemik yapısı, dolgun göğüsler, belirgin ince bel, kavisli, yuvarlak ve büyük kalçalar bu vücut tipinin belirgin özellikleridir. Bu vücut tipine sahipseniz bedeninize oturan belinizin inceliğini vurgulayan balık abiye elbise modelleri veya Basene kadar oturup aşağıya doğru uçuşan elbiseler sizi harika gösterecektir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ