Daha Gür Kaşlar İçin Peeling Nasıl Uygulanır?

Daha Gür Kaşlar İçin Peeling Nasıl Uygulanır?

Kaşlarınıza Peeling Yapmak Aklınıza Geldi Mi? Daha Gür Ve Yoğun Kaşlar İstiyorsanız  Kaş Peelingi Uygulayın. Kaşlarınızın güçlü olmasını sağlayacak, son moda trend olan kaş peelingi‘ni duydunuz mu?

Cilt bakımında kan dolaşımını ve hücre yenilenmesini hızlandıran peeling’in önemini bilmeyen yoktur. Cilt bakımı yaptığınızda kaşlarınıza ayıracağınız 15-20 saniyelik bir zaman ile daha sağlıklı ve gür kaşlarınız kavuşabilirsiniz.2017 Kalın Kaş Modelleri

Peeling Uygulanışı Nasıl Olmalı? Peeling Kaşlarınızda Nasıl İşe Yarıyor?

Peeling uygularken çok dikkatli olmalısınız, Çünkü bu uygulamayı vücudun en ince ve hassas derisini taşıyan göz bölgesinin yakınında yapacaksınız. Az bir miktarda ürünü serçe parmağınıza alarak kaş çevresine nazik dairesel hareketlerle yedirin ve bol suyla durulayın. Bu uygulamayı haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.

Peelingle kaş diplerinizi ölü hücrelerden arındırarak batık tüyleri dışarı çıkarabilir ve kan dolaşımını hızlandırarak kaş uzamasını destek olabilirsiniz. Kaş besleyici ürünleri de peeling’den hemen sonra kullanarak daha hızlı ve etkili bir şekilde cilde nüfuz etmelerini sağlayabilir ve gür kaşlara kavuşmanızın süresini kısaltabilirsiniz.Kalın Kaş Modelleri ve Kaş Şekilleri

İşte Daha Gür Ve Yoğun Kaşlar İçin Öneriler

Kaşlarınıza Hergün Masaj Yapın

Kaşlarına hergün 1 dakika masaj yapın, bu masaj ile daha hızlı kan akışı sağlarsınız ve sonucunda daha hızlı uzayan kaşlarınız olur. 30 saniye boyunca parmak uçlarınızla yapacağınız küçük darbelerden sonra 30 saniye de yuvarlak hareketlerle parmaklarınızı kaşınız boyunca gezdirin. Daha fazla etki için kan dolaşımını hızlandıran göz kremlerinden de kullanabilirsiniz.

Cımbızınıza Veda Edin

 Kaşlarınızı almaya mola verdiğiniz bu süreçte yoğun pigmentli kapatıcılarla çıkan dağınık kılları kamufle edebilirsiniz. Eğer çok rahatsız olursanız uzakta çıkan tüyleri kaş şekillendirici jiletlerle düzenleyebilirsiniz.

Kaş Peelingi İle Kaşlarınız Artık Daha Yoğun ve Gür Olacak!

Masaj Sonrası Bakım Kürleri Uygulayın

 Masajdan sonra uygulayacağınız özel bakım kürleri ile boşluklarda çıkacak yeni tüylerde destek olabilirsiniz. Düzenli olarak uygulayacağınız yeniden yapılandırıcı ürünlerle birkaç hafta sonra dolgun kaşlara merhaba diyeceksiniz.

 Makyaj Yaparken Kaşlarınıza Farklı Renk Ürünleri Ekleyin

 Kaşlarınız için makyaj yaparken  farklı renklerde ve yapıda kaş ürünleri ekleyin. Krem ve kalem ürünlerle farklı renk tonları kullanarak kıl görünümü verdikten sonra kaş farıyla boşlukları doldurun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ