Kaş Alma Teknikleri ve En Doğru Kaş Alma Yöntemleri

Kaş alma teknikleri nelerdir? En doğru kaş alma yöntemi hangisi? İple kaş alma, ağda kullanma? İşte bütün sorularınızın cevaplarını sizler için araştırdık…

Kaş Alma Teknikleri ve En Doğru Kaş Alma Yöntemleri

Kadınların yüz güzellikleri için önem verdikleri, zaman zaman değiştirdikleri bölgelerden biridir, kaşlar. İfadeyi belirleyen kaşlar için yapılması gereken bakımlar da ayrı bir öneme sahiptir. Kaş bakımı ile ilgili en önemli adım, kaş alma yöntemidir. Kaşları pek çok farklı yöntemle alabilirsiniz.

İp ile kaş almak mı ağda kullanmak mı..? Kaş alma teknikleri neler? Kaş alma tekniklerinin artıları, eksileri ve kaş nasıl alınır sorusunun cevapları…

Kaş Nasıl Alınır: En Doğru Kaş Alma Teknikleri

İple Kaş Alma

Kaşları şekillendirmek için kullanılan en eski yöntemlerden biridir. Özellikle bir kaç alıştırma yaptıktan sonra evde kolayca hem kaşlarınızı hem de bıyıklarınızı kendiniz alabilirsiniz.

İp ile kaş almak için 3-4 karış uzunluğunda ince bir dikiş ipine ihtiyacınız oluyor. İpi ortadan döndürerek ikiye katlıyoruz. İşaret ve baş parmaklarımıza geçirip, ipin kıvrılan yerlerine tüyleri sıkıştırarak alıyoruz aslında.

Gür Kaşlar İçin Bu Hatalara Düşmeyin!

Kaş Nasıl Alınır En Doğru Kaş Alma Teknikleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ