Ameliyat Olmadan Popo Nasıl Büyütülür?

Ameliyat Olmadan Popo Nasıl Büyütülür?

Ameliyat olmadan da poponuzu büyütebilirsiniz? Son zamanlarda popo büyütme oldukça popüler hale geldi. İşte bu sorunun cevabını merak ediyorsanız haberimiz tamda sizler için. Gelin hep birlikte kalça büyütme yöntemlerine bakalım.

Kalça Büyütme Yöntemleri İle Kilo Almadan Poponuzu Büyütün

İnce bel önemli olmakla birlikte, popo büyütme yöntemleri ile kalça boyutunuzu da büyüterek istediğiniz vücut şekline ulaşabilirsiniz. Eğer daha geniş kalçalara sahip olmak istiyorsanız, burada kalça büyütme yöntemleri ile düzgün vücutlu görünmenize yardımcı olacak bazı adımlar var.

Kalça büyütmek için kalçaları hedefleyen egzersizler yapınKalça büyütmek için kalçaları hedefleyen egzersizler yapın

Yan bacak, kalça ve çömelme hareketleri hepsi kalça geliştirici egzersizlerinin bir parçası olmalıdır. Kalça büyüten egzersizlerin en iyisi dambıl ile yan hamle olabilir. Bu, daha fazla efor ve dolayısıyla daha fazla potansiyel kas büyümesi ve kalça büyümesine izin veren geleneksel olarak geliştirilmiş egzersiz programdır.
Ayağını biraz ayır. Parmaklarını hafifçe çevir. Sağ dizini bük ve bir hamle pozisyonuna gel. Sol bacağınız tamamen düz olacak ve pivot gibi davranacaktır.
-Kalçan yere paralel olana kadar çömel. Popo kaslarını sık. Sonra kalça gücünü kullanarak kendini yukarı doğru it, sağ bacağınızı düzleştirin. Ayaklarınızı tekrar birleştirmeyin. Bu egzersiz boyunca ayaklarınız arasındaki 2 metrelik mesafeyi koruyacaksınız.
-Şimdi, diğer tarafa geçin. Diziniz 90 derecelik bir açıyla eğilene kadar çömelin ve sonra geriye doğru itin. Yine bacaklarınızı düzeltin ve her iki ayağınızı annı pozisyonda tutun. Bu işlem dizlerinizi korur, kasların gergin kalmasını sağlar ve daha dayanıklı olur.
-İki dambıl ekliyoruz. Her elinde bir dambıl tut. Sağa doğru eğilirken sağ el bileğinizin sağ kalçada olması gerekir. Sol el bileziği vücudunuzun önünde, bacaklarınız arasında tutulmalısınız. Sol tarafa soldan sağa, sol bacağınızın dış tarafındaki diğer tarafa – sol dambıl için ellerinizi ters çevirin.

Popo Büyütme İçin Yogayı Deneybilirsiniz Popo Büyütme İçin Yogayı Deneybilirsiniz

Kalçalarınızı genişletmek için tasarlanmış birçok yoga pozu var. Bu kas inşa edecek ve daha fazla esnekliğe izin verecek, bu da diğer kalça egzersizlerini daha kolay hale getirecek. Kurbağa, Güvercin, Kertenkele ve İnek Yüzü, aşina olmak isteyeceğiniz tüm pozlardır.

Kalça Büyütmek İçin Sadece Oturmanız YeterliKalça Büyütmek İçin Sadece Oturmanız Yeterli

Sadece oturarak daha büyük kalçalara sahip olabilirsiniz. Hücre Fizyolojisi dergisinde (Cell Physiology) yayınlanan bir araştırmaya göre, araştırmacılar, kalça ve popo üzerinde çok fazla oturarak oluşturulan basıncın bu bölgelerde önemli miktarda yağ birikimi oluşturduğunu açıkladı.

Hücreler çevrelerine cevap verir. Araştırmaya göre, uzun oturma süreleri vücutta sıkıştırılmış yağ hücrelerini “daha fazla trigliseritler (vücutta depolanan ana yağ formu) ve daha hızlı bir şekilde üretildiği ortaya çıkarmış.”

Popo Büyütme İçin Kalça Büyütme Kremi DeneyebilirsinizPopo Büyütme İçin Kalça Büyütme Kremi Deneyebilirsiniz.

Piyasada, kalça etrafında kas oluşum oranını arttırmak için kayıp kollajen ve elastin tamirini içeren çeşitli yöntemlerle çalıştığı iddia edilen bir dizi kalça iyileştirici krem vardır kalça büyütmek için bu kremlerden kullanabilirsiniz.

Popo Büyütme İçin Kalça Büyütme AmeliyatıPopo Büyütme İçin Kalça Büyütme Ameliyatı

Kim Kardashian’ın görünümünü elde etmek için bıçak altına girmeye niyetliyseniz, araştırmaya değer yöntemler vardır. Vücudunuzun çeşitli bölgelerinden alınan yağları liposuction yoluyla aldırabilir ve sonra kalçalarınıza transfer edebilirsiniz. Ya da deri altına yerleştirilen silikon ile kalça implantları ile daha düzgün bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Büyük Kalçalara Sahip Olmak İçin Doğurmayı DeneyebilirsinizBüyük Kalçalara Sahip Olmak İçin Doğurmayı Deneyebilirsiniz

Kalça büyütme için hamile kalmayacak olsanız da, bir kadının kalçaları doğumu mümkün kılmak için genişleyecektir. Bazı istisnai durumlarda kalçalar gebelik öncesi formuna döner, ancak diğer durumlarda, daha büyük kalçalar kadının bedeninin kalıcı bir parçası haline gelir ve böylece büyük bir popoya sahip olursunuz 🙂

Kalçaları Büyük Gösteren İç Çamaşırı Giyin

Kalçalarınızı daha geniş ve daha feminen bir kalça görünümü elde etmek için genişletmeniz gerekmez.
Kalçaları büyük gösteren külotlar var onlardan satın alın. İstediğiniz ebatlarda çıkarılabilir, silikon pedlerle birlikte gelen bir iç çamaşırı kullanabilirsiniz.Dolgun kalçalar oluşturmak için silikon kalça pedleri kullanın.

Pedleri yapıştırıcı ile yerinde tutmaya veya sıkıca dokunmuş bir mikrofiber veya bir çift külotlu çorap veya tayttan yapılmış bir iç çamaşırına tutturmayı deneyin. Yeni, daha dolgun kalçanızın en sevdiğiniz kot pantolonunuza sığmayacağını unutmayın, bu nedenle yeniden bir alışveriş gerekli olabilir.

Kalçanızın Büyük Görünmesi İçin Elbise SeçimiKalçanızın Büyük Görünmesi İçin Elbise Seçimi

Elbiseyi kalçalarınızı vurgulayan daha büyük ve dolgunluk yanılsama veren şekillerde kullanabilirsiniz.
Elbiseyi giyerken belinizi odak noktası yapın ve belinize bir kemer kullanın. Bu size bir kum saati görünümü verecektir. Kesime ve renge dikkat edin.

Açık renkteki kot pantolon ve pantolonlar kalçaları daha çok ortaya çıkarıyor. Belinizi vurgulamak için belirli bel çizgilerine sahip kotları seçin veya düz bir kesim tercih edin. Önden çepli ve arkada daha küçük ceplere sahip olan stillere bakın. Kalçalarınızı büyük göstermek için çok katmanlı kumaşlarda etekleri tercih edin.

Kilo Almadan Poponuzu Büyütün! İşte Kalça Büyütme Yöntemleri

Hiç Birşey Yapamadan Kalçalarını Salla

Erkeklerin dikkatini çekmek istiyorsanız yürürken kalçalarınızı sallamak, poponuza dikkat çekecek ve seksi bir görünüm verecek size. Sırtınızı düz tutun ve omuzlarınızı aşağı ve geriye çekin. Yürürken bir ayağını diğerinin önüne koyun ve kollarınızın doğal olarak sallanmasına izin verin.

Yürürken kalçalarınızdaki salınımı biraz vurgulayabilirsiniz, ancak aşırıya kaçmayın. Çok abartırsanız, komik görünebilir. Etkisini arttırmak için bir çift topuklu ayakkabı giyin. Topuklular, kalçalarınızın sallanmasına neden olur.

Ameliyat Olmadan Popo Nasıl Büyütülür?

Kaynak:wikihow.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ