SadeKadınlar – Moda

Kadınlar Yüzlerini Daha Fazla Önemsiyor

Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre kadınların yüzde 60’ının bedenleri yerine, yüzlerinin genç olmasını istediklerini ortaya koydu.

Kadınlar Yüzlerini Daha Fazla Önemsiyor

YÜZ İÇİN YAPILAN AMELİYATSIZ UYGULAMALARDA EN ÇOK

Kadınların en fazla talep ettikleri uygulamanın başında Örümcek Ağı Estetiği’nin geldiğini belirten Ataönder, Örümcek Ağı Estetiği ile büyük ölçüde yaşlanma belirtilerinin önüne geçebiliyor ve ya oluşmadan önlemler alabiliyoruz” şeklinde konuştu. Dr. Mustafa Kemal Ataönder ilaveten Örümcek Ağı Estetiği’nin yüz dışında, kol ve bacak içleri, karın, meme gibi bölgelere de yapılabildiğini ifade etti.

Kadınların vücutlarından daha çok, yüzlerindeki yıpranmaya odaklandıklarını ve bunun için önlemler aldıklarını söyleyen Ataönder, “Yüzümüz iletişim için en önemli bölgelerden birisi, üstelik aynada en çok izlediğimiz alan. Mimik kaslarının bu bölgede olması ve sürekli güneş gibi dış etkenlerin olası zararlı etkilerine maruz kalması nedeniyle, çok daha çok yıpranmaya elverişli olduğunu söyleyebiliriz” dedi.

BOTOKS, ULTRATERAPİ, DOLGU UYGULAMALARI

Fizyolojik bir süreç olan yaşlanmanın, önüne geçilebileceğini ve geciktirilebileceğini söyleyen Ataönder, “Örümcek Ağı Estetiği’nin yanı sıra, mimik çizgilerinin oluşmadan önüne geçmek için botoks ve kontür düzenlemeleri içinse dolgu programları yine yüz bölgesi için en fazla tercih edilen medikal uygulamaları arasında yer alıyor. Buna ilaveten ultrason dalgalarıyla kolajen üretimini harekete geçiren ultraterapi de en çok tercih edilen bir yöntemtir. Bütün bu saydığımız programlar, her şeyden evvel önleyici ve yaşlanma belirtilerini tedavi edici özelliklere sahip. Bütün kadınlar sabah canlı ve pürüzsüz bir ciltle güne başlamak istiyor, bu nedenle kadın erkek fark etmeksizin ameliyatsız bu yöntemlerden yararlanılabilir” şeklinde konuştu.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ