SadeKadınlar – Moda

Japon Nefes Egzersizi İle Üç Haftada Zayıflayın

Japon Nefes Egzersizi İle Üç Haftada Zayıflayın

Üç Haftada Zayıflayın: Yapması Kolay Japon Egzersizleri

Yaza girmeden önce başladığınız ve devam ettirdiğiniz diyet bir işe yaramadı ise bir de bu Japon zayıflama egzersizlerini deneyin.Birçok kişi kilo vermeye çalışırken bilinçsiz bir şekilde vücuduna zarar veriyor. Asıl olay hızlı kilo vermektense hızlı kilo yakımı…Oysaki bu Japon egzersizleri sayesinde sadece günde birkaç dakikanızı ayırarak yağ yakmanız mümkün!

Bu teknik ilk olarak bir uzman Japon aktör Miki Ryosuke’ tarafından bulundu.Sırt ağrılarını dindirmek için uygulamıştı. Ancak zamanla kilo vermede yardımcı olduğu gördü.

Miki egzersizleri yapmaya başlayınca vücudunun değiştiğini fark etti. Birkaç hafta içinde 12 kilo verdi ve bel çevresi 12 cm kısaldı.Yağın içinde oksijen, karbon ve hidrojen bulunur. Nefes aldığınızda vücudunuza giren oksijen ise yağ hücrelerini karbon ve suya dönüştürür.Ne kadar derin nefes alırsanız o kadar fazla oksijen çekersiniz ve dolayısıyla yağ yakımını hızlandırırsınız.Yanlış duymadınız! Derin nefes almak kilo vermenize yardımcı oluyor.

Peki Nasıl Yapılıyor?

Nefes alırken egzersiz yapmanız zorunlu değil. Ancak ellerinizi kafanızın üzerine koyup dik bir şekilde durmanız önemliÜç saniye boyunca nefes alın ve aldığınız nefesi yedi saniyede verin.2 ila 10 dakika boyunca her gün bu nefes egzersizini tekrarlayın.Düzenli bir şekilde yapın ve sağlıklı bir şekilde kilo verin.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ