Hazımsızlık ve Şişkinlik İçin 1 Avuç Kayısı

Hazımsızlık ve Şişkinlik İçin 1 Avuç Kayısı

Günlük hayatımızda ortaya çıkan hazımsızlık şişkinlik ağrı ve enfeksiyonları ilaç kullanmadan doğal yollarla daha sağlıklı bir şekilde tedavi etmeye ne dersiniz?

Babaanne veya ana ananenizde kalırken rahatsızlandığınızda verdikleri uyguladıkları doğal yöntemleri az çok hatırlıyorsunuzdur.  Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak garip ama bir o kadar da doğal yöntemleri sizler için araştırdık ve bir araya getirdik.

Mide Bulantısı ve Otobüs tutmasına zeytin

Eğer uzun veya kısa yolculuk hiç fark etmez. Beni yol tutuyor ve midem çok fazla bulanıyor diyorsanız yanınızda muhakkak birkaç tane zeytin bulundurun.
Zeytin, mide bulantınızı büyük ölçüde giderecektir.

Kulak ağrısı için limon

Kulak ağrısı sıkıntısı yaşıyorsanız ve sizi çok fazla rahatsız ediyorsa kulağınıza bir veya iki damla limo damlatın.  Limon kulak ağrısı problemlerinizi giderecek aynı zamanda kulağınızdaki ph seviyesini dengelemeye yardımcı olacaktır.

Şişkinlik için kayısı

Kurutulmuş kayısı lif bakımından oldukça zengindir. Böylelikle mide sindirimine de yardımcı olur.  Yemekten sonra şişkinliğiniz çok fazla arttıysa hazımsızlığınızı hafifletmek için bir avuç kayısı yemeniz yeterli olacaktır.

Boşaltım sistemi bozuklukları için bir bardak karbonatlı su

Boşaltım sistemi bozuklukları için bir bardak karbonatlı su

Boşaltım sistemi bozuklukları böbrek rahatsızlıkları veya idrar yolları enfeksiyonu gibi rahatsızlıklardır. Bu rahatsızlıklar genellikle sinir bozucudur ve ağrıya neden olur. bu tip rahatsızlıklarla karşı karşıya kaldıysanız, bir bardak suyun içine bir tatlı kaşığı karbonat ekleyin.  Bu karışımı içmek mesaneyi daha alkali hale getirmenize yardımcı olur. Bu durumun sonucunda da bakterilerin çoğalması engellenir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ