Türk Sinemasının Efsane İsmi Selma Güneri Kansere Yakalandı

Türk Sinemasının Efsane İsmi Selma Güneri Kansere Yakalandı

Selma Güneri Kansere Yakalandı

Sabah Gazetesi’nin haberine göre; Usta Sanatçı Selma Güneri‘ye, 4 ay önce meme kanseri teşhisi kondu.Büyük moral bozukluğu yaşayan 66 yaşındaki sanatçının yanına ilk giden ise yıllar önce boşandığı, oğlunun da babası olan Yusuf Sezgin oldu.Yusuf Sezgin, eski eşiyle yakından ilgileniyor, onu yalnız bırakmıyor.

Oğlu’nun Hemen Evlenmesini İstedi

Kanser olduğunu öğrenen Sanatçı 42 yaşındaki oğlu Umut’un bir an önce evlenmesini istedi. Umut Güneri de annesinin isteği üzerine geçtiğimiz günlerde evlendi.

Peki Selma Güneri Kimdir?

Eski ses sanatçısı Lütfi Güneri’nin kızı olan Selma Güneri 1948 yılında İstanbul’da doğmuştur. Çocukluk yılları Amerika’da geçmiştir. İlkokulu Amerika’da okumuş daha sonra İstanbul’a dönerek Şişli Koleji ve Kandilli Kız Lisesi’nde eğitim almıştır. Yalnız Kandilli Lisesi’ni yarıda bırakmıştır. 1966 senesinde Yusuf Sezgin ile evlenmiştir ve bu evliliğinden Ümut Sezgin isminde bir oğlu vardır. Çift 1979 senesinde boşandı. Daha sonra 1990 yılında Asım Ekren ile evlenmiş, 1992 yılında boşanmıştır. Aynı yıl tekrar Asım Ekren ile evlenmiş ancak 1994 senesinde yine boşanmışlardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ