45 Dakikada Ameliyatsız Büyük Göğüslere Sahip Olun!

Neştersiz meme büyütme operasyonu ile istediğiniz bedene kavuşmak artık hayal değil. Öğle tatilinde bile yaptırabileceğiniz 45 dakikalık işlemden sonra aynı gün sosyal hayatınıza dönebilirsiniz…

45 Dakikada Ameliyatsız Büyük Göğüslere Sahip Olun!

Öğle vakti göğüs büyütme veya öğle vakti meme büyütme olarak adlandırılır. Yara izi yok, bıçak yok, stres yok göğüs büyütme ve aynı zamanda dekolte geliştirme. Uzun yıllardır yüzlere dolgu maddeleri enjekte ediyoruz – tıpkı cerrahi olarak göğüsleri kaldırdığımız ve büyüttüğümüz gibi yüz hatlarını kaldırıyor ve geliştiriyoruz.

Öyleyse neden dolgu maddeleri kullanarak göğüsleri dikleştirip büyütemiyoruz ve hatta bu dekolte konturunu destekleyemiyoruz? Yapabiliriz. Dermal dolgu göğüs büyütme veya dermal dolgu dekolte şekillendirme yaptırabiliriz.

İhtiyacımız olan tek şey, vücudun diğer bölgelerine uygun, daha yüksek hyaluronik asit konsantrasyonu ve daha iyi doldurma kabiliyetine sahip, biraz daha sağlam veya daha kalın dolgu maddeleridir. Bu, liposuction sonrası kalan girintilere hacim kazandıran, yara izlerini düzelten ve hatta kalçalara veya baldırlara hacim kazandıran prosedürlerimizi taşımamıza olanak tanır.

Meme nasıl büyütülür? Her gün yeni bir teknik ve uygulamanın hayata geçirildiği estetik cerrahide sınırlar, bir insanı adeta baştan aşağı yenilemek için her gün biraz daha zorlanıyor.

Artık “burnum çirkin, göğsüm küçük, basenlerim geniş, kulağım kepçe” diye üzülmeye gerek yok. Günümüzde artık ameliyatsız, narkozsuz meme büyütme ve kalça büyütme, çarpık bacak düzeltmek mümkün.

İstediğiniz göğüs bedenine neştersiz kavuşun

Küçük göğüslü kadınların artık bunu sorun etmesine gerek kalmadı. Dolgu yöntemiyle neştersiz bir şekilde istediğiniz bedene kavuşabileceksiniz. İsviçre’de geliştirilen ve iki yıldır denenmekte olan özel bir dolgu maddesiyle lokal anestezi altında 45 dakika süren işlemle bayanlar istedikleri göğüs bedenine kavuşabiliyor. Bu yeni yöntem ayrıca kalça ve bacaklara da uygulanabiliyor.

İşlem son derece basit ve sadece uygulama yapılacak bölge lokal anestezi ile uyuşturuluyor. Uyuşturulan bölgeye bir iğne vasıtasıyla özel bir dolgu maddesi doku altına enjekte ediliyor.

Uygulama yapılan bölge (meme, kalça) anında büyüyor, bacakların ince kısımlarına yapılan uygulamada da bacaklar anında güzel bir şekle kavuşuyor. Özel dolgu maddesiyle yapılan büyütme işlemi erkeklere de, güçlü göğüs kası görüntüsü kazandırmak için uygulanabiliyor.

Göğüsleri Küçük Olan Kadınlar Üzülmeyin!

Öğle tatilinde bile yaptırabilirsiniz

Dolgu maddesiyle neştersiz göğüs büyütme operasyonu, öğlen tatilinde bile uygulanabilecek bir işlem. İşlemin ardından, uygulama yapılan kişi hemen sosyal hayatına dönebiliyor. Dolgu maddesinin kalıcılık süresi 1 – 1.5 yıl ve bu süre sonunda işlem tekrarlanabiliyor. İşlem tek seans ve işlem sonrasında uygulama bölgesinde, hafif kızarıklar olabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ