SadeKadınlar – Moda

Göğüsleri Dikleştirmede Yeni Trend

Göğüsleri Dikleştirmede Yeni Trend

Yeni tasarlanan “FAsya altı yöntemi” başta sporcular olmak suretiyle bütün kadınların imdadına yetişti. İz bırakmayan yöntem bilhassa sporcular ve yoğun spor yapan Hollywood yıldızları tarafından tercih ediliyor. İsteğe göre lokal anestezi ile de gerçekleşen operasyonun sonrasında kişi sosyal yaşantısına hemen dönebiliyor.

Günümüzde kadınların fit görüntülerini güvenliğini sağlamak için sporu yaşamlarının bir parçası haline getirdiklerini belirten Prof. Dr. Ahmet Karacalar, “Bazı spor dalları göğüste erimeye neden olabiliyor. Özellikle bodybuilding sporcuları bu durumdan şikayetçi. Bunların arasında Hollywood yıldızları da var. Demi Moore son olarak bu tekniği kullandı. Bu insanlar mesleklerine ve spora ara vermeye hiç sıcak bakmıyorlar. “FAsya altı yöntemi” de bunlar göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir meme büyütme yöntemi olmasından biz de buna sporcu estetiği diyoruz. İsteğe bağlı lokal anestezi – sedasyon ile gerçekleşiyor, iz bırakmıyor ve en önemlisi ağrısız bir operasyon olmasından kaynaklı kişi sosyal yaşantısına hemen dönüyor.

EN YENİ MEME BÜYÜTME TEKNİĞİ

Sporcu estetiğinin en yeni meme büyütme yöntemi olduğunu ifade eden Prof. Dr. Ahmet Karacalar, “FAsya altı yöntemi ve çift jelli meme protezleri ile meme dikleştirme prosedürü şu an uyguladığımız en yeni meme büyütme operasyonları arasında. Bu teknikde normalde her kasın üzerinde bulunan ve fAsya olarak adlandırılan zar veya kılıf altında bir cep oluşturulur. Oluşturulan cebe silikon protez yerleştirilir. Diğer iki teknikde ise göğüs kası altında veya direkt olarak meme altında hazırlanan cebe protez konulur. Bu teknikde kasa herhangi bir hasar verilmediği için bilhassa sporcular için en iyi teknik olarak görülüyor. Ayrıca direkt olarak meme dokusu ile bir temas da yoktur. Silikon üzerinde bulunan fAsya silikonun belli olmasını engeller. Meme büyütmede doğal bir görünüm elde edilir” dedi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ