Evde İyi Bir Fön Nasıl Çekilir?

Evde İyi Bir Fön Nasıl Çekilir?

Kendinize mükemmel fönü nasıl yapacağınızı henüz bilmiyor musunuz? Zahmetsizce görünen bu kabarık, doğal dalgaları veya ipeksi düz saçları kim istemez ki? İşte bize bugün sizler için kuaföre gitmeden evde kolayca fön nasıl çekilir? sorunun cevabını hazırladık. Şimdi fön öncesi hazırlıklarımıza bakalım. Daha sonra ise fön nasıl çekilir? videomuzu seyredelim.

Fön öncesi hazırlık

Saçınızı en az beş dakika fırçalayın. Kalın saçlarınız varsa veya saçlarınız yağlanma eğilimindeyse yapın. Fırçalama yağ üretir ve saçınızın daha uzun süre temiz kalmasına yardımcı olur.

Saçınızı ılık suyla iyice ıslatın

Ilık su, dolaşıklığı açar ve ürünlerin derin temizliği desteklemek için saç tellerine nüfuz etmesine izin verir. Saç derinizi iyice şampuanlayın çünkü burada kir çöker ve yağ üretilir.

Saç tipinize göre bakım yapın

Yağmurlu bir gün için sakladığınız saç maskesi kavanozunu bulun ve şimdi kullanın. “Maskeler daha besleyici ve onarıcıdır ve dolaşıklıkları çözmek için harikadır. Şampuandan sonra saçınızı iyice sıkın (havluyla kurutmak en iyisidir), çünkü çok ıslak saçlar maskeyi seyreltir. Elinizde daha fazla zaman varsa, ürünün daha iyi nüfus etmesi için tırnak etlerini açmak üzere sıcak bir havluya sarın. Ancak saçınız yağlı olma eğilimindeyse ince ve kırılgansa, “hafif bir saç kremi alın ve orta uzunlukta ve uçlarda uygulayın.

Her zaman duşta dolaşıklıkları açın

Maske varken saçınızı tarakla açmak, maskenin saç derinize temas ederek saçınızı hızla ağırlaştırıp yağlandırma potansiyeline sahip. Maskeyi duruladıktan sonra saç tellerini tarayın. Ancak tarama sırasında saç derinizi başarılı bir şekilde kendi haline bırakabiliyorsanız, Geniş dişli bir tarak kullanmayı ve saç kremini saçtan geçirmenizi öneririz. Kabarmayı önlemek için yıkamanızı soğuk suyla bitirin. Ayrıca, saçınızı hafifçe havluyla kurutun. Bu işlem sırasında sert olmak elektriklenme ve statikleşmeye neden olabilir.

Fön Nasıl Çekilir? İzle

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ