Erkekler Bu Kadınlarla Evlenmek İstemiyormuş!

Erkekler Bu Kadınlarla Evlenmek İstemiyormuş!

Evlilik söz konusu olduğunda erkekler mantıklarını çok daha fazla dinler. Peki erkekler hangi kadınlarla evlenmek istiyor?

YEMEK YAPAMAYAN KADIN: Kızlar, ne yazık ki kendinizi övermiş gibi söylediğiniz yumurta dahi kıramamanız erkeklere hiç çekici gelmiyor. Erkekler için güzel yemek yapan ve eli marifetli olan kadınlar bir adım önde.

AŞIRI KISKANÇ KADIN: Sürekli sevgilinizi gereksiz kıskançlıklarla boğuyor ve ona rahat nefes aldırmıyorsanız, o da doğal olarak sizinle bir ömür geçirmekten korkacaktır.

SEVGİLİSİNİN KİŞİLİĞİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTEYEN KADIN: Bu, kadınların en sık yaptığı yanlışların başında gelir. Bir erkeği elde ettikten sonra değiştirebileceğinizi düşünmek ve onu değiştirmeye çalışmak, yapabileceğiniz en büyük ilişki hatasıdır. Kimse tam anlamıyla değişmek, birini sevecekseniz olduğu gibi sevmeli ve onu değiştirmeye çalışmamalısınız.

ÇOCUK SEVMEYEN KADIN: Türk filmlerinde de sık sık duyduğumuz “Evimin kadını, çocuklarımın anası olacaksın!” cümlesini boşuna söylememişler. Her ne kadar bazıları baba olmaya meraklı değil gibi dursa da her erkek eninde sonunda evde minik bir varlık koştursun ister. Elbette ki bu aşamada çocuk sevmeyen kadınlar onlar için 1-0 geridedir.

ÇOK PARA HARCAYAN KADIN: Tutumlu, hesabını bilen, bir evi döndürecek kadınlar evlenilecek kadın kategorisine elbette daha rahat giriyor. Ama gerekli gereksiz demeden her şeye para harcayan, tutumsuz olan kadınlar ne yazık ki erkeklerin pek tercihi değil.

FAZLA DUYGUSAL KADIN: Kadınların erkeklerden daha duygusal olduğu gerçeğini inkar edemeyiz. Ama bu duygusallığı abartan kadınlar da çoğunlukta. Her lafa alınan, kirpikleri her daim ıslak bir kadın her insanı gerecektir. Hal böyle olunca erkeklerin evlenilecek kız kategorisinde bu aşırı duygusal kadınları göremiyoruz.

BABASIYLA SORUNLARI OLAN KADIN: Bu tip sorunları olan kadınlar genellikle kendilerinden büyük erkeklerle birlikte olmayı tercih ederler. Çünkü içten içe, babalarının eksikliğini doldurmaya çalışıyorlardır. Belki başlarda, olgun erkekler, genç kadınlardan hoşlanabilirler ama bir süre sonra karşısındaki kadının sorunları olduğunu fark eden bir erkek onunla bir ömür geçirmek istemeyecektir.

KARİYER DÜŞKÜNÜ KADIN: Kariyer sahibi, başarılı, özgüveni yüksek kadınların çekiciliği inkar edilemez. Ama kariyerine hayat memat meselesi olarak bakan, tüm planlarını kariyer geliştirmeye göre oluşturmuş kadınlar erkekleri korkutuyor.

PATRONLUK TASLAYAN KADIN: İlk başta yapacağınız patronluk, erkek arkadaşınızın hoşuna gidecektir fakat daha sonra bu davranışınızın hoş bir yanı kalmayacak ve kendini sevgilisiyle değil de bir öğretmenle vakit geçiriyor gibi hissedecektir. Bu onu mutsuz eder ve sizden uzaklaştırır

TEMİZ OLMAYAN KADIN: Erkeklerin çoğu temizliğe pek önem vermez. Ama ortada inatla, hiçbir zaman temiz olmayan bir ev, bir kadın varsa bu en pasaklı erkeği bile en sonunda rahatsız edecektir. Erkeklerin hayali temiz bir evin içinde temiz bir kadın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ