Kısa ve İnce Kirpikler İçin En İyi Rimel Nasıl Seçilir?

Kısa ve İnce Kirpikler İçin En İyi Rimel Nasıl Seçilir?

En iyi mascara nasıl seçilmeli? En iyi rimel, kadınların kirpiklerini daha sıkı ve güçlü göstermek için kullandığı bir makyaj eşyasıdır. Ancak iddialı kirpikler için renkli rimel tercih etmek de son dönemde moda olan bir şeydir.

Hatta renkli rimel kullanıp sadece hafif bir ruj sürerek günü kolaylıkla geçirmek mümkün olabilir. Peki, hangi renkler rimel tercihinde idealdir. Ya da hangi renkleri kullanarak hem dikkat çekip hem de asil bir görünüm elde edersiniz.

Renkli Rimel Seçimi

İddialı kirpikler için renkli rimel seçimi de son derece önemlidir. Renkli rimel tercihi yapacak olan kişiler, birçok renk ile karşı karşıya kalacaktır. Ancak sürdüklerinde hem doğal görünüm elde etmek hem de iddiasını korumak isteyenler kırmızı tercih etmemelidir.

Bunun dışında mor, yeşil, mavi, lacivert, gri, kahverengi gibi farklı rimel renkleri bulunmaktadır. İddialı kirpikler için renkli rimel kullanacaklar çok parlak olmayan mor ve mavi arası renkleri tercih edebilirler. Özellikle sarı saçlı kadınlarda bu renk daha iddialı bir görünüm sağlayacaktır.

Bunun dışında tercih edilebilen yeşil ve mavi tonları da size dikkat çekici bir hava katacaktır. Makyajınızdaki ağırlığı kirpiklerinize vererek kalem çekmeden bile dışarı çıkabilirsiniz.

Renkli Rimel Avantajları

İddialı kirpikler için renkli rimel avantajları arasında ilk önce tek malzeme ile kolay makyaj yapma yer almaktadır. Yani, zaten renklendirilen kirpiklerden sonra bir de kırmızı bir allık, koyu bir ruj sürmeye gerek yoktur. Hatta siyah ya da renkli kalem, eyeliner kullanmadan da gayet iddialı görünmek mümkündür.

En İyi Rimel Seçimi İle Makyajınız Kusursuz Görünsün!

İstenen etkileyici bakışlar, özellikle sabah erken kalkıp aceleyle hazırlanan kadınlar için bu yöntemle tam kıvamında olmaktadır. İş yaşamında makyajsız olmak pek mümkün olmadığından en hızlı makyaj yapım tekniklerini öğrenmek kadınlara büyük kolaylıktır.

blank

İddialı kirpikler için renkli rimel kullanan kadınlar, ayrıca sıradanlığa karşı çıkışları ile bir kez daha göze çarpmaktadır. Hem doğal hem renkli olmasını isteyenler için ise gri ya da lacivert tonları idealdir. Renkli rimel tercihi sayesinde kadınlar başka hiçbir malzeme kullanmasalar bile yüzlerinin solgun görünmesini engelleyebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ