SadeKadınlar – Moda

En Etkileyici ve Kusursuz Göz Makyajı Örnekleri – Eye Makeup

En Etkileyici ve Kusursuz Göz Makyajı Örnekleri – Eye Makeup

Sizde böyle etkileyici bakışlara sahip olmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız 66 güzel Göz makyajı ve Kaş modellerine bakmanızı öneririz… Kusursuz bir göz makyajı için doğru renkleri seçmek çok önemlidir. Göz makyajı denilince aklınıza sadece far, kalem ve rimel sürmek gelmesin. Gözlerinizi daha etkileyici, derin ve canlı göstermek için bir makyaj sanatçısı olmanıza gerek yok.

İşte En Güzel ve Kusursuz Göz Makyajı Örnekleri

Kaşlarınızı vurgulayarak yüz hatlarınızı ortaya çıkarabilir, yüzünüzü daha simetrik hale getirebilirsiniz. Kaşlar bütün göz çevresini genişletebilir, yüzünüzü daha geniş ya da dar gösterebilir.

Gözlerinizin canlı ve parlak görünmesini istiyorsanız kirpiklerinizin diplerine, iç kısımlara beyaz göz kalemi uygulayın.

Gözlerinizi parlak göstermek için aydınlatıcı ya da inci renginde göz farı kullanın. Aydınlatıcıyı kaş kemiğinize, göz kapaklarınızın iç köşelerine ve göz kapağınızın merkezine sürün.

Kirpiklerinizin fazla düz olduğunu düşünüyorsanız kirpik makasıyla kıvırdıktan sonra maskara uygulayın. Bu gözlerinizin daha iri görünmesini sağlayacak.
Göz kapağınıza bej far sürdükten sonra dış köşelere doğru koyulaştırın. Göz çukurlarınıza tekrar açık renk sürün.
Göz kapaklarınızı koyulaştırmak gözlerinizi daha çekici gösterecek. Yeşil, kahverengi ya da mavi gözleriniz varsa mavi göz farı bakışlarınızı daha derin ve etkileyici hale getirecek. Rengarenk göz farı kullanmaktan korkmayın. Renkler gözlerinizi daha belirgin hale getirecek. Özellikle gözlerinizin renginde bir göz farı kullanırsanız muhteşem bir sonuç elde edersiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ