SadeKadınlar – Moda

Elçin Sangu:’Oyuncu olmasaydım müziğe devam ederdim’

‘Kiralık Aşk’ dizisinin oyuncularından Elçin Sangu, Kıvanç Tatlıtuğ’u tanıdığı için çok mutlu olduğunu belirtirken “Göründüğünün aksine çok iyi ve mütevazı bir insanmış” dedi.

Elçin Sangu:’Oyuncu olmasaydım müziğe devam ederdim’

Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan MBC4 kanalındaki ‘Turki Ekstra’ programında soruları cevaplayan Sangu, saç ve kaş renginin doğal olduğunu söyledi. Elçin Sangu, oynadığı filmde çok reddedemeyeceği bir sahne olmadığı takdirde oynadığı halde dizideki benzer sahne için ‘Düşünürüm’ dedi. Elçin Sangu, kendisi ile ilgili şunları söyledi:“Gündelik hayatımda da çok gülen, eğlenen, gülmekten zevk alan birisiyim. Çok eğleniyorum, çok gülüyorum. Dizide canlandırdığım ‘Defne Topal’ bu karakterimle bire bir örtüşüyor. ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisi, kamera ile ilk tanıştığım iştir. Bu; yönetmen, yapım, işin büyüklüğü açısından benim için çok önemli bir tecrübeydi.

Başlayabileceğim işin en iyi yerinden başlamıştım. Bu dizinin yeri bende bambaşkadır. ‘Kurt Seyit ve Şura’ içinde bulunduğum ikinci büyük projeydi. Arap dünyasında benim bilinirliğimi ve görünürlüğümü sağlayan önemli bir iş oldu. Kıvanç Tatlıtuğ’u tanıdığım için çok mutluyum. Göründüğünün aksine çok iyi ve mütevazı bir insanmış. Kendimi böyle bir kadro, böyle bir yapımla bulduğum için çok mutluyum gerçekten iyi ki de yapmışım. Ben opera okudum normalde,Oyunculuğa sonradan geçtim. Oyuncu olmasam muhtemelen müzik hayatına devam ederdim ya da içinde müzik ve oyunculuğu barındırabileceğim bir işe yönelirdim sanırım.”Elçin Sangu, oynadığı bir sahnede rol gereği bir bardak fırlatırken, kırılan cam parçalarının ekip arkadaşlarının üzerine sıçradığını görünce onlara bir şey olacak diye paniğe kapıldığını, ve çok gerildiğini de söyledi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ