Ebru Şallı’nın Sevgilisi Uğur Akkuş Üç Yıldır Boşanmaya Çalışıyor’

Ebru Şallı’nın Sevgilisi Uğur Akkuş Üç Yıldır Boşanmaya Çalışıyor’

‘Uğur 3 yıldır boşanmaya çalışıyor’

Evli ve iki çocuklu yatırım danışmanı Uğur Akkuş’la üç aydır birlikte olduğunu açıklayan ünlü manken Ebru Şallı: Uğur, bana üç yıldır süren ve beş ayrı davadan oluşan bir boşanma süreci içinde olduğunu ve yakında boşanacağını söyledi

Ünlü manken Ebru Şallı geçtiğimiz günlerde Bodrum’da bir teknede yeni sevgilisi yatırım danışmanı Uğur Akkuş ile görüntülenmiş, samimi halleri dikkat çekmişti. Ancak Şallı’nın yeni sevgilisi Uğur Akkuş’un evli ve iki çocuk sahibi olduğu ortaya çıktı. Büyük yankı uyandıran haber sonrası Şallı basın’a açıklama yaptı: “Uğur ile üç aydır güzel giden bir ilişkimiz var. İlişkiye başlamadan önce Uğur bana üç yıldır süren ve beş ayrı davadan oluşan bir boşanma süreci içinde olduğunu ve yakında boşanacağını söyledi. Ayrıca bir yıldır eşiyle aynı evi paylaşmıyorlarmış.” İlişkilerinin çok ciddi olduğunu söyleyen Şallı, “İlişkimizde önümüzdeki günlerde sürpriz bir gelişme de olabilir” dedi.

‘Ebru’ya hiçbir kızgınlığım yok’

Ebru Şallı’nın yeni sevgilisi Uğur Akkuş’un eşi Gonca Derin Akkuş, sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. Akkuş, Instagram’da, ‘Kendisi benim eşim. İki tane  çocuğumuz var. Olanları sabah gördüm, şok oldum’ diye yazdı. Bunun üzerine bir takipçisinin ‘Ebru Şallı’yı niye takip ediyorsunuz?’ diye sorması üzerine de şu cevabı verdi: ‘Kendisi yıllardır takip ettiğim bir kadın. Şimdi ne yapayım, ona bir kızgınlığım yok ki. Bilseydi birlikte olur muydu!’ Akkuş, daha sonra Şallı’yı takip etmeyi bıraktı ve Instagram hesabını da gizledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ