Doğal Antibiyotik Bu Mucize Karışım Hastalıklardan Koruyor!

Doğal Antibiyotik Bu Mucize Karışım Hastalıklardan Koruyor!

Doğal Antibiyotik Sarımsak, Bal, Elma Sirkesi Bu Mucize Karışım Hastalıklardan Koruyor!

Doğal Antibiyotik etkisi gösteren bu karışım havaların bir sıcak birde soğuk olduğu zamanlarda hastalıklardan korunmanıza yardımcı oluyor. Üç malzeme kullanılarak yapılan bu karışım yüksek tansiyondan astıma, soğuk algınlığından halsizliğe hatta kansere bile olumlu yönde etki sağlanabilmektedir. Yapılan Araştırmalara göre bu doğal karışımı düzenli olarak 2 hafta boyunca tüketmiş olan yüksek tansiyon hastalarının, kötü kolesterol düzeylerinin önemli seviyede düştüğünü göstermiştir.

İşte Doğal Antibiyotik Karışım Tarifi

Malzemeler

1 çay bardağı süzme bal (Mümkünse organik)
10 diş sarımsak
1 çay bardağı kadar elma sirkesi

Hazırlanışı

Malzemeleri blendar yardımı ile 1 dakika boyunca güzelce karıştırın. Bu karışımı cam bir kavanozun içersine koyun. Kapağını güzelce kapatın. Buzdolabında saklayın.

Bu karışımı en fazla 5 gün içersinde düzenli aralıklar ile tüketin. 5 günlük süre doldu ise karışımı tüketmeyin, tekrar yenisini hazırlayın.

İsterseniz sabahları aç karnına 1 tatlı kaşığı alabilir; isterseniz de suyun içine ekleyerek tüketebilirsiniz. Bu karışımın tüketilmesi konusunda dikkat edilmesi gereken husus, aç karnına tüketilmesi gerektiğidir.

Bu karışımın etkili şekilde kullanılabilmesi için aç karnına tüketilmesi önerilmektedir. Bu şekilde, yüksek tansiyon rahatsızlığı yaşayan kişilerde, 2 hafta düzenli kullanım sonrasında kötü kolesterol değerlerinin düştüğü görülmüştür.

Sarımsak, bal ve elma sirkesi her evde kolaylıkla bulunan ve doğal malzemelerden oluşturulması sebebiyle kolaylıkla hazırlanabilmektedir.

Not: Periyodik diyetlerde sıklıkla başvurulan malzemelerden oluşmaktadır. Bu yüzden yan etkisine rastlanmamaktadır. Güvenle tüketilebilir. Ancak uzman kontrolünde kullanımı önerilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ