Dizi Kıyafetleri, Oya Stili – Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin doktoru Oya Toksöz’ü canlandıran Gökçe Bahadır’ın dizi stilini mercek altına alıyoruz. Dizinin Oya’sı Gökçe Bahadır arkadaşları tarafından ihanete uğramış bir kadını canlandırıyor. Daha ayakları yere basan ve seksilikten uzak ve ölçülü bir tarzı var. Genelde çabasız şıklıktan yana ve çoğunlukla ceket pantolon takımları giyiyor. Ama giydiği spor kıyafetleri de beğeniliyor.

Dizi Kıyafetleri, Oya Stili – Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri

Star TV ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi Dizi Kıyafetleri ve stilleri ile öne çıkan dizilerden biri.

Dizinin Oya’sı Gökçe Bahadır arkadaşları tarafından ihanete uğramış bir kadını canlandırıyor. Daha ayakları yere basan ve seksilikten uzak ve ölçülü bir tarzı var. Genelde çabasız şıklıktan yana ve çoğunlukla ceket pantolon takımları giyiyor. Ama giydiği spor kıyafetleri de beğeniliyor.Dizi Kıyafetleri, Oya Stili - Ufak Tefek Cinayetler

Oya’nın stiline genel olarak doğal tonlar hakim. En çok tercih edilen renkler beyaz, pudra, gri, açık mavi ve açık toprak tonları. Kombinlerindeki parçalar genellikle tek renk ya da aynı rengin yakın tonlarından seçiliyor.Dizi Kıyafetleri, Oya Stili - Ufak Tefek Cinayetler

Tercih ettiği kıyafetler renk ve desen bakımından sade olmasının yanında kalıp olarak da son derece modern çizgiler içeriyor. Oya’yı sık sık sezon modası olan şık tulumlar ve kaliteli trençkotlar içerisinde görüyoruz.

Dizi Kıyafetleri, Oya Stili - Ufak Tefek Cinayetler

Oya’nın stilinde öne çıkan diğer bir detay takılar. Her kombinde mutlaka ince zincirli, küçük aksesuarlı zarif kolye ve küpeler takıyor.
Çantaları kullandığı en pahalı aksesuarları. Çanta seçimleri genellikle Furla ve Louis Vuitton markalarından yapılıyor. Ayakkabı seçimlerinde ise diğer parçalardan farklı olarak daha cesur davranıyor diyebiliriz. Koşu yapmaya çıktığı sahnelerin haricinde genellikle topuklu ayakkabılar tercih ediyor. Katıldığı davetlerde stiletto, günlük kullanımda ise orta yükseklikte bilek boy botlar giydiğini görüyoruz.Dizi Kıyafetleri, Oya Stili - Ufak Tefek Cinayetler

Oya saçlarını genellikle hafif dalgalı ya da yarım toplanmış olarak kullanıyor. Saç modelindeki abartıdan uzak doğal kullanım stilinin bir parçası haline gelmiş durumda.

Dizi Kıyafetleri, Oya Stili - Ufak Tefek Cinayetler

Genellikle açık renk kıyafetler tercih eden Oya’yı, nadiren lacivert, yeşil ya da kırmızı renk kombinler içinde görüyoruz. Bu kombinler de yine abartıdan uzak ve seçimlerde tek renk hakim.Dizi Kıyafetleri, Oya Stili - Ufak Tefek Cinayetler

Sosyal medyada en çok takip edilen dizi karakterlerinden olan Oya Toksöz’ün stilini sizler için derledik. İlerleyen günlerde yeni dizi stili incelemeleriyle sizlerle birlikte olacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ