Diri ve Büyük Göğüslere Nasıl Sahip Olunur?

Diri ve Büyük Göğüslere Nasıl Sahip Olunur?

Diri ve Büyük Göğüsler İçin Ne Yapmalı? Dik büyük göğüsler bir çok bayanın hayali. Kadınların en büyük sorunlarından biri çeşitli etkenlerden ya da ilerleyen zamandan kaynaklı olarak göğüslerin eski formunu kaybetmesidir.

Vücutta, yer çekimine en çok maruz kalan bölgelerin başında gelir. Göğüslerinizin zamanla formunu kaybetmesini ve yer çekiminden en az seviyede etkilenmesi için bazı püf noktalarına dikkat etmelisiniz.

Diri ve Büyük Göğüsler İçin Ne Yapmalı?

İdeal Göğüslere Sahip Olmanın Püf Noktaları

İdeal göğüslerin olmazsa olmazı soğuk sudur. Soğuk su deriyi sıkılaştırıcı ve elastikliği arttırıcı etkiye sahiptir. Duş alırken, duşu sonlandırmadan önce mutlaka göğüslerinize dayanabileceğiniz derece soğuk su tutmalısınız. Duş sonrasında ise doğal bir süngerle göğüslerinize aşağıdan yukarıya doru hafifçe masaj yapmalısınız. Hızlı, kilo alıp verme göğüslerdeki diriliğin kaybolmasına neden olmaktadır.

Protein ağırlıklı diyetler size kilo verdirirken, göğüslerinizde yağ ve kas kaybını önlemektedir. Bilinçsiz diyetlerden uzak durmalı ve beslenme şeklinize dikkat etmelisiniz. Eczanelerden temin edebileceğiniz göğüs sıkılaştırıcı kremler oldukça işinize yarayacaktır.

25 yaşından sonra kadınların göğüslerinde genellikle dirilik kaybı gözükür ve zamanla göğüsler sarkmaya başlar. Bunu engellemek için göğüs bakımına en az cilt bakımınız kadar önem vermelisiniz. Göğüslerinizin elastikliğini kaybetmemesi için yapmanız gereken diğer bir püf nokta ise düzenli olarak nemlendirici krem kullanmaktır.

Deri zamanla nemini kaybeder, buda göğüslerin elastikliğini kaybetmesine neden olur. Sabah, akşam düzenli olarak uygulayacağınız, zengin vitamin içeren nemlendirici kremler göğüslerin tekrar nemini kazanmasında önemli rol oynamaktadır. Diğer önemli bir konu ise sütyen seçimidir. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüsler, sütyen içinde sıkışır ve zamanla sarkmalar meydana gelir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ