Demet Şener ve Cenk Küpeli Nikahından İlk Fotoğraflar

Demet Şener ve Cenk Küpeli Nikahından İlk Fotoğraflar

Demet Şener ile Cenk Küpeli Yarın Nikah Masasına Oturuyor!

Demet Şener 2015 yılında evlendiği İbrahim Kutluay ile olan evliliğini geçen mart ayında bitirmişti. Eski manken Şener boşandıktan 15 gün sonra eski basketbolcu Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başladı.

Demet Şener

İlişkilerini resmiyete dökmek isteyen Demet Şener ile Cenk Küpeli evlilik kararı aldı. Çift, yarın Kuruçeşme’deki bir otelde nikâh masasına oturacak. Çiftin nikahına aileleri ve yakın dostları katılacak.

Demet Şener

Demet Şener, sürpriz kararıyla ilgili Kanal D’deki ‘2. Sayfa’ programına şunları söyledi:

“Evlilik kararım inat değil. Evlilik sözleşmesi falan da yok, gayet aşkla evleniyoruz. Bir inatla evlenir mi insan? Ailem ve çocuklarım da nikâhımda yanımda olacak. Nikahta elbette ki gelinlik giyeceğim.

Demet Şener

Hamile değilim, yeniden anne olup olmayacağım sürpriz olsun. Çocuklarım da benimle yaşamaya devam edecek. Daha fazla detay vermek istemiyorum.”

 

Demet Şener ve Cenk Küpeli Evlendi

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın koydığı nikahta Demet Şener’in şahidi Beyhan Bağış, Cenk Küpeli’nin şahidi Lal Cander oldu.

Demet Şener ve Cenk Küpeli

30 kişilik düğünde ünlü mankenin gelinlik tercihi Eda Güngör olurken, Cenk Küpeli özel dikim damatlık giydi.

Demet Şener ve Cenk Küpeli

‘DOĞRU KARAR VERDİĞİMİZE EMİNİZ’

Demet Şener ilk açıklamasında “Çok teşekkürler. Çok mutluyuz. Bugün güzel günümüz. İnşallah ömür boyu bu güzel günü yaşarız. Aslında çok soruyordnuz bize ‘Ne zaman evleneceksiniz?’ diye. Biz her zaman aramızda konuşuyorduk bu konuyu. Biz çok keyifliyiz. Doğru karar verdiğimize eminiz. Beklemeye gerek duymadık. İnsan ilk tanıştığında doğru insanı bulduğunu anlıyor. Çok küçük bir törenle nikahımız kıyıldı” dedi.

Demet Şener ve Cenk Küpeli

Demet Şener ve Cenk Küpeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ