Demet Akalın’ın kızı Hira hastaneye kaldırıldı

Demet Akalın kızının rahatsızlığı nedeniyle sabaha kadar hastane olduğunu söyleyerek ‘Allah kimseyi evladıyla sınamasın’ dedi.

Demet Akalın’ın kızı Hira hastaneye kaldırıldı

Demet Akalın kızının rahatsızlığı nedeniyle sabaha kadar hastane olduğunu söyleyerek ‘Allah kimseyi evladıyla sınamasın’ dedi. 

İlk bölümüyle ekranlara merhaba diyen ‘Rising Star’ yarışmasından sonra kızını hastaneye götüren Akalın, kendisini bir an olsun yalnız bırakmayan Gülben Ergen’e teşekkür edip şu notu paylaştı:

“Allah herkesin evladını bağışlasın. Programdan çıktığımdan beri hastanedeyiz Hira’m için… Allah kimseyi evladıyla sınamasın gecenin bir yarısı tek telefonla su saate kadar Hira’nin dibinden ayrIlmayan can Gülben ve can Gül ben sizin hakkınızı nasıl ödeyeceğim”

DEMET AKALIN KİMDİR?

Demet Akalın (d. 23 Nisan 1972; Gölcük, Kocaeli), Türk pop müzik şarkıcısı, eski manken ve oyuncudur. İlköğretim ve lise öğrenimini Gölcük’te tamamladı. Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi almamıştır. Annesinin desteği ile mankenlik kursuna başladı. 1996-2004 yılları sevilen albümler ve hitler çıkardı. 2004 yılında çıkardığı Banane albümünde bulunan ‘Aşkın Açamadığı Kapı’ ile Kral TV Video Müzik Ödüllerinden ‘Yılın Şarkısı’ ödülünü aldı. 2006 yılında Kusursuz 19 albümünü çıkardı. Albüm 147.000 kopya sattı ve MÜ-YAP’tan altın ödül aldı. Aynı yıl Kral TV Video Müzik Ödüllerinde ‘Afedersin’ ile ‘En İyi Pop Kadın Sanatçı’ ve ‘Yılın Şarkısı’ ödüllerinin sahibi oldu. Türkçe Top 20 listesinde ‘Afedersin’ ile 7 hafta ve albümün ikinci teklisi ‘Herkes Hak Ettiği Gibi Yaşıyor’ ile de 1 hafta olmak üzere, 2006 yılının en uzun süre zirvede yer alan sanatçısı oldu. 2013’te Türkiye Müzik Ödülleri’nde Türkan şarkısıyla ‘En İyi Şarkı’ ödülünü almıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ