SadeKadınlar – Moda

Datça Macunu İle Sigarayı Bir Günde Bırakın! Azaltarak Değil

Datça Macunu Doğal Yolla Sigarayı Bıraktırıyor!

Datça macunu son zamanlarda sigara tiryakileri tarafından çok fazla merak edilen bir karışımdır. Datça macunu sigarayı bırakmak isteyenlerin doğal yolla sigarayı bırakmasına imkan sağlıyor. Sigara tiryakisi bir çok insan, bırakmak için bir sürü yöntem denemiştir. Bu macun %100 doğal ve organik içeriklerden oluşmuş ve içerisinde herhangi bir kimyasal madde yoktur.

 Datça Macunu Nedir?

Sigaranın vücudumuza olan zararlı etkilerini bilmeyen yoktur. Datça macununun da sigara kullanımı ile gelişen akciğer rahatsızlıklarına, sigarayı bırakmayı kolaylaştırması gibi bir çok etkiye sahip olduğu bilinmektedir.

Bu macun özellikle sigarayı bırakmada etkili bir karışımdır. Doktorlar tarafından da tavsiye edildiği söylenmektedir. Datça macunu  akciğer detoksu veya sigara detoksu olarakta bilinmektedir.

Datça macununun içerisinde neler var?

Macunun içerisinde meydan kökü, acı badem, bal ve zencefil bulunmaktadır. Macunun içerisinde bulunan meyan kökü çok faydalı bir bitkidir. Meydan kökü akciğerlerdeki balgamı söktürüyor ve sigaradan uzaklaştırıyor. Bu macun sigaraya bağlı olarak ortaya çıkan ve akciğerlerin dolması sonucunda gelişen öksürüğe de iyi geliyor. İçerisinde yer alan acıbadem keskin tadından korkmayın. Acı bademin keskin tadını içerisinde yer alan bal ve zencefil bastırıp tadını daha lezzetli hale getiriyor.

Datça macununun faydaları nelerdir?

Macun özellikle sigaranın oluşturduğu kötü etkileri gidermeye yardımcı olur. Bu macun akciğerlerin temizlenmesine yardımcı olur. Balgam söktürür ve öksürüğü keser. Bunun dışında enerji verir, sigaranın sebep olduğu cilt zehirlenmesini keser cildin yenilenmesine katkıda bulunur. Macunu kullanan kişilerin ilk başlarda balgam renginin koyu olduğu, zaman geçtikçe de bu rengin açılmaya başladığı belirtilmektedir. Bu macunu kullananlar vücutlarında herhangi bir yan etkinin olmadığını belirtmişlerdir.

Datça Macunu Kullanımı

Macunu yerken mutlaka yanında bol su içmelisiniz. Macun bol su ile tüketildiği takdirde çok daha fazla etki gösteriyor ve sigaranın zararlı etkilerini daha hızlı atmaya imkan sağlıyor. Uzmanınızın size verdiği ölçüde ya da miktarda kullanmalısınız bu ölçünün dışına kesinlikle çıkmamalısınız.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ