Clearblue Dijital Ovülasyon(yumurtlama) Testi

Clearblue Dijital Ovülasyon(yumurtlama) Testi

Clearblue Kolay Dijital Ovülasyon Testi, ev ovülasyon kitimiz,  gebe kalma ihtimalinizin en yüksek olduğu günleri ( yumurtalıktan yumurtanın serbest bırakılmasına en yakın gün. Buna ovülasyon denir. ) güvenilir bir şekilde göstererek hamile kalma şansınızı artırabilir.

Bu 2 gün içinde cinsel birleşme gerçekleşirse gebe kalma şansınızın en yüksek olur. Yumurtlamayı, LH hormonunun aniden serbest bırakılması tetikler. LH dalgalanması yumurtlamadan dan 24- 36 saat önce meydana gelir. Clearblue Dijital Ovülasyon testini gebe kalmak için en uygun gününüzü belirlemek için LH dalgalanmasının beklendiği günler boyunca testi her gün yapın.

  • Sembollerle sonuç okuma kolay ve anlaşılır.
  • Sonucu göstermek için çizgilere gerek yok. Gülen yüz size gebe kalma için en uygun iki günü gösterir.
  • Laboratuar sonuçları ile karşılaştırıldığında % 99 un üzerinde kesin sonuç verir.
  •  3 dakika içinde hızlı sonuç verir.
  • Clearblue dijital ovülasyon test kitinde, bir test tutacağı, test çubuklari ve kolay anlaşılan kullanım kılavuzu vardır

KULLANIŞI

Test çubuğunu folyosun dan çıkarın.

Test çubuğunun kapağını çıkartın. Testi hemen kullanın.
Emici ucu akan idrara sadece 5 saniye süreyle tutun;
Ya da 20 saniye süre ile emici ucu kuru ve temiz bir kapta topladığınız idrara batırın.
Emici ucu aşağı doğru eğik durumda tutun ya da düz bir yere koyun. Test çubuğunun kapağını kapatın. 3 dakika sonunda sonucu göreceksiniz.

Test sonucu okumak, Sonuç Penceresi’ndeki gulen yuz  cikarsa pozitif demektir ve Önünüzdeki 48 saat gebe kalma şansınızın en yüksek olduğu zamandır. İlişkiye girmelisiniz. iliskiyi fazlalastirsaniz gebe kalma şansınızda ayni oranda artar. bos yuvarlak isareti cikar ise o gun yumurtalanin olmayacagini gosterir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ