Cinsiyet Belirleme: Kız Bebek İstiyorsanız Bunları Yemeyin!

Cinsiyet Belirleme: Kız Bebek İstiyorsanız Bunları Yemeyin!
Daily Mail’in haberine göre cinsiyet belirleme yöntemi olarak hamileliği boyunca domates, patates ve muz tüketmeyerek üçüncü çocuğunun kız olmasını sağladı.

2008 yılında yapılan bir araştırmaya göre hamile kalmak isterken daha fazla kalori alan ve daha fazla muz yiyen kadınların erkek çocuk sahibi olma oranı daha yüksek.

32 yaşındaki Bronwyn, önceki hamileliklerinde nasıl beslendiğini anlattı

Cinsiyet Belirleme Kız Bebek İstiyorsanız Bunları Yemeyin!Araştırmamı yaptıktan sonra insanların erkek çocuk sahibi olmak için yedikleri ne varsa onları yediğimi fark ettim. Bol bol kırmızı et ve enerji veren ve demir oranı yüksek yiyeceklerden oluşan dengeli ve besin değeri yüksek bir diyetim vardı.”

Bronwyn, araştırmaları sonucunda bolca tükettiği patates ve muz gibi yiyeceklerin erkek çocuk sahibi olmasını tetiklediğini öğrendi. Bu yiyeceklerdeki potasyumun erkek çocuk olmasını tetikleyen bir mineral olduğunu öğrenince hamileliği boyunca kesmeye karar verdi.
Genç annenin araştırmasına göre “az ye, her şeyden ye” diyeti kız çocuk sahibi olmanın en etkili yolu. Bronwyn, “Tarihte açlık çeken veya savaş dönemlerindeki kadınların daha büyük oranda kız çocuğu sahibi olmasının sebebi de bu. Tarihsel olarak daha fazla ve daha kalite beslenen zengin kadınlar daha fazla erkek çocuk dünyaya getiriyor. iddiasında bulundu.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ