SadeKadınlar – Moda

Cildi Güzelleştirmek ve Sivilcelerden Kurtulmak İçin

Sivilceler sadece cildin yapısı kaynaklı olarak çıkar diyorsanız yanılıyorsunuz.

Cildi Güzelleştirmek ve Sivilcelerden Kurtulmak İçin

Sivilcelerin esas kaynağı genellikle kötü beslenmedir, Şöyle ki, sivilceleri esas tetikleyen yağlı ve baharatlı yiyecekler.İkincisi ise cildin susuz kalması, Her sabah kalkıp aç karnına içilen iki bardak suyun yerini hiçbir şey tutmuyor. Çünkü su, cildinizin ihtiyaç duyduğu oksijeni vücudunuza geri kazandırıyor, bünyesindeki minerallerle cildinizi besliyor ve daha sağlıklı ve pürüzsüz hale gelmesine yardımcı oluyor.

Gül suyu Maskesinin hazırlanışı;

Bir yemek kaşığı gül suyu ve bir yemek kaşığı balı iyice karıştıralım. Bu karışımı cildinize sürün. Yirmi dakika böyle bekledikten sonra ılık su ile cildinizi durulayın. Gül suyu maskesini her gün cildinize uygulayın.

Gül suyu maskesinin yerine çay ağacı maskesini de uygulayabilirsiniz. Aktarlarda bulunan çay ağacı yağından yararlanabilirsiniz. Çay ağacı yağı cildinizde meydana gelebilecek sivilcelerin oluşumunu engeller. Çay ağacı maskesini yapmadan önce cildinizi iyice temizleyin. Bir pamuk yardımı ile çay ağacı yağını sivilcelerin üzerine sürün. Sivilceleriniz geçene kadar bu işleme devam edin.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ