Caner Toygar Canlı Yayınla İntihar Girişiminde Bulunacağını Duyurdu!

Caner Toygar Canlı Yayınla İntihar Girişiminde Bulunacağını Duyurdu!

 Caner Toygar, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla intihar girişiminde bulunacağını duyurdu ve sevenleriyle vedalaştı.

Caner Toygar, evlilik programıyla tanınmıştı. Toygar Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla intihar girişiminde bulunacağını duyurdu ve sevenleriyle vedalaştı. Caner Toygar, hastaneye kaldırıldı. İşte Toygar’ın son durumu ile ilgili gelişmeler…

Toygar, hastaneye kaldırılmadan önce sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında, “Hakkımı kimseye helal etmiyorum. Herkesten çok özür diliyorum ama artık dayanamıyorum” dedi.

İşte Caner’in Canlı Yayın Yaptığı Video İzle

https://youtu.be/cTjNg1SU7mk

Beylikdüzü’nde bir hastaneye kaldırılan Caner yaptığı son paylaşımda “Son sözler güzeldir” dedi. Sunucu Esra Erol’un eşi Ali Özbir “Arkadaşlar hastaneye götürülüyor, nabzı atıyor” ifadelerini kullandı.

CANER TOYGAR’DAN AÇIKLAMA:

Merhaba dün için herkesten özür dilerim biliyorum herkesi çok üzdüm ama inanın o kadar her şey birikti ki… O kadar olaylar üst üste geldi ki saçma sapan düşüncelere girdim. Tekrardan herkesten özür diliyorum bir daha böyle bir hata yapmayacağım üzgünüm

Kaynak:Habertürk

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ