SadeKadınlar – Moda

Çakşır Otu Erkeklerde Sperm Sayısı Ve Hareketini Arttırıyor!

Çakşır Otu Erkeklerde Sperm Sayısı Ve Hareketini Arttırıyor!

Çakşır Otu Nedir? Çakşır Otunun Faydaları Nelerdir?

Çakşır otu cinsel isteği ve gücü arttıran önemli bir afrodizyaktır. Sperm sayısını ve hareketlerini arttırıcıdır.Çakşır otu boyu 3 metreye kadar ulaşabilen otsu bir bitki türüdür. Ana vatanı İran olarak bilinir ancak kökleri bulunduğu takdirde hemen hemen her toprağa ekilebilir. Çakşır otu bitkisi çok fazla kurak olmadığı takdirde her toprağa uyum sağlayabilir.

Aynı zamanda bu bitki, Doğu Anadolu, Orta Anadolu, Güney ve Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz bölgelerinde sıklıkla görülebilmekte ve buralarda rahatlıkla yetişebilmektedir.

Çakşır Otunun Faydaları

Cinsel gücü ve isteği arttırıcıdır.

Sperm sayı ve hareketliliğini de arttırır.

Sperm azlığı azosperm için etkili bir bitkidir.

Astım ve bronşite iyi geldiği bilinmektedir

Sinirleri rahatlatır.

Kasları güçlendirir,kas ağrılarına iyi geldiği bilinmektedir

Bu otu daha çok çocuk sahibi olmak isteyenler kullanmaktadır.çok sayıda kişi bu otu kullanarak çocuk sahibi olmuştur.

Vücutta bulunan zararlı toksinlerin, ağır metallerin hızlı bir şekilde atılmasını sağlar.

Çakşır otu, Erkek üreme sistemi hastalıkları (prostatit, prostat adenomu, erektil disfonksiyon (iktidarsızlık)) tedavisine yardımcı olur.

Karaciğerde ve idrar yollarını temizlemeye yardımcı olur.

Çakşır otu çayı ve macunu nasıl hazırlanır?

Çakşır otunu birçok farklı tarifte kullanabilirsiniz. Ancak genellikle çakşır otu köklerinden çay hazırlamanız daha doğru olacaktır.

Çakşır otu toz halinde aktarlarda satılmaktadır. Çakşır tozunu aktardan aldıktan sonra her sabah aç karnına bir kaşık çakşır tozunu bir kaşık bal ile karıştırıp macun haline getirip tüketin. Faydasını görmek için düzenli kullanmak gereklidir.

Daha etkili bir sonuç almak için çakşır otunu farklı bir yöntemle de deneyebilirsiniz. 1 bardak kaynar suya 3 yemek kaşığı çakşır otu atıp demlenmeye bırakın. Demlendikten sonra tüketebilirsiniz.

Çakşır otunun zararı var mıdır?

Çakşır otunu daha önce kullanan birine danışarak kullanmanızda fayda var. Ölçüsünü kaçırdığınızda kişide depresyon hastalıkları gibi bir takım ruhsal bozukluklara sebebiyet verebilir. Bu nedenle çayını ve karışımını hazırlarken ölçüyü fazla kaçırılmamalı kullanan birinden tavsiye alınmalıdır.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ