SadeKadınlar – Moda

Burçlar – Günlük Burç Yorumları – Burç Özellikleri

En Güncel Günlük Burç Yorumları

Burçlar; İş, Aşk ve Sağlık ile ilgili burcunuzun o gün ki durumunu merak ediyorsanız ünlü astrologların günlük burç yorumları sayfasına mutlaka bakmanızda fayda var…Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen Sitemizde bütün burçlar’ın günlük burç yorumları’nı bulabilirsiniz. Ayrıca tüm burçlar’ın özelliklerini, hangi aylarda olduklarını, Günlük burç yorumları, burçlara göre aşk hayatı, bütün burçların özellikleri, burç uyumu hakkında merak ettikleriniz siz değerli okurlarımız için hazırladık…

Hangi Burç Nasıl Öpüşür? En Güzel Öpüşen Burç Hangisi?

Koç: Koç burçlarının öpüşmeleri hızlı ve tutkulu başlar ve giderek şehvetli hale gelir…
Boğa: Uzun süre hayal ederek içten öpüşebilirler
İkizler: Öpüşmeleri gıdıklanma, kıkırdama spazmı ile kesilir, gülümseten ve eğlenceli deneyimler yaşatırlar.
Yengeç: Onların öpücüğü sıcak ve yumuşaktır. Asla onları bırakmak istemezsin.
Aslan: Öpüşmeleri vahşi, cüretkar, ısırma ve tırmalarla doludur. Bu performanslarının övülmesini beklerler.
Başak: Çok nazik, düzenli öpüşürler. Sevgilileri sadece bitirdiklerinde öpüştüklerini hisseder.
Terazi: Çoğunlukla nefeslerinin nasıl olduğu endişesiyle öpüşürler.
Akrep: Öpüşmeyi atlayarak hemen sonuca ulaşmak isterler. Her zaman sonrasını arzularlar.
Yay: Şaşırtıcı, spontane öpüşmeleri severler. Ayrılırken daha fazlasını isterler.
Oğlak: Günün stresinden uzaklaştıran yoğun öpüşmelerden hoşlanırlar.
Kova: Öpüşmeleri ıslak ve dağınıktır ve her zaman gözlerinin açık kalmasını isterler.
Balık: Işık saçan gözlerle, aşk dolu ve uzun soluklu öpüşmeleri severler.

İşte Asla Beraber Olmaması Gereken Burçlar

Koç & Boğa
Dik başlı koçlar ve inatçı boğaların uyumundan bahsedemeyiz. Aralarındaki herhangi bir tartışma bir anda alevlenebilir. Ayrılıkları ise oldukça baş ağrıtabilir.
Başak & Terazi
Teraziler başakları kendini beğenmiş ve fazla ciddi bulurlar. Buna karşılık başaklar terazileri çocuksu ve sinir bozucu bir şekilde kaygısız bulurlar. Bu durumda ne yazık ki zıt kutupların birbirilerini çekmesi söz konusu değil. Bunun yanı sıra terazilerin küçük ve bağlı bir arkadaş grubu varken başaklar tam anlamıyla sosyal kelebeklerdir.
Yengeç & Kova
Kovalar, kendilerini şımartmaktan ve para harcamaktan fazlasıyla hoşlanırlar. Yeni şeylere başlamak ve yenilenmek kovalar için problem değildir. Özgür ruhlu kovaların bu durumu, akışına bırakamayanlar için oldukça endişe verici olabilir. Yengeçler de akışına bırakamayanların başında geliyor. Kovaların sürekli düzeltip durması da yengeçlerin sinirlerini bozabilir.
Terazi & Balık
Bu iki kararsızın herhangi birşeye karar vermesi bir ömür sürebilir. Bir ileri bir geri adımları ilişkilerini daha stresli hale getirecek. Teraziler de balıklar da anlaşmazlıklardan nefret ederler. Bu yüzden aralarında pasif agresif kavgalar ve iletişim kopukluğu olması kaçınılmaz. Pasif doğaları birbirilerinden kaçmalarına neden olabilir.
Yay & Oğlak
 Yaylar, oğlakların kendilerini eğlenmekten alıkoyduklarını düşünürler. Ciddi ve sorumluluk sahibi oğlaklar ile umursamaz yayların birlikteliği anne-çocuk ilişkisine dönebilir.
Akrep & Koç
 İki özgür burcun birlikteliği kulağa hoş geliyor. Seksüel ve flörtöz iki burcun birbirilerinin alanlarına müdahale etmemeleri ilk başlarda hoşlarına gidebilir. Ne yazık ki bir ilişki söz konusu olduğunda bu çok uzun sürmeyecek. Aynı zamanda kıskanç olan akrepler bir noktadan sonra tepki göstermeye başlayacak. Dolayısıyla ikili arasında güven problemleri ve iletişim kopuklukları baş göstermesi kaçınılmaz.
Balık & Başak
 Balık burçları duygusal yapıları ve kafalarının sürekli bulutlarda olmasıyla biliniyor. Buna karşın başaklar ayakları yere basan, mantıklı karakterler. Bunun yanı sıra başaklar, her şeyin düzenli ve organize olmasından hoşlanırken balıklar bu konuda daha rahattırlar.
Terazi & Oğlak
 Oldukça cömert olan terazi burçları insanları mutlu etmekten hoşlanırken dik kafalı oğlaklar zaman zaman biraz fazla kontrollü olabilirler. Oğlaklar, terazilerin iyi niyetinden faydalanarak çıkarcı davranabilirler. Bunun yanı sıra teraziler mesafeli oğlaklara hiçbir zaman tamamen ulaşamazlar.
Boğa & Aslan
 Dışadönük aslanlar kalabalık arkadaş gruplarında takılmayı severken evcimen boğalar birkaç yakın arkadaşlarıyla takılmaktan hoşlanırlar. Orta yolu bulmaları pek mümkün olmayan aslanlar ve boğalar, ikisi de fazlasıyla gururlu oldukları için birbirilerinden özür de dilemezler.
İkizler & Akrep
Bu iki burcun yataktaki uyumları mükemmel olabilir ancak ayrılıkları kaçınılmaz. Akrepler duyguları söz konusu olunca oldukça dürüst ve açık sözlüdür. Buna karşın ikizler burçları derin, bir türlü bitmeyen konuşmalardan hoşlanmazlar. Sahiplenici akreplerin kıskanması durumunda ikizler burçları umursamaz davranabilir.