Boyner’in Yeni Yüzü Elçin Sangu’nun Rol Aldığı Reklam Filmi!

Boyner’in yeni yüzü Elçin Sangu’nun rol aldığı ve film müziğini seslendirdiği reklam filmi, dev bir ekibin gece gündüz çalışmasıyla, İstanbul sokaklarında çekildi…

Boyner’in Yeni Yüzü Elçin Sangu’nun Rol Aldığı Reklam Filmi!

Firma, son dönemin en popüler yıldızı Elçin Sangu’nun rol aldığı yeni reklam filmi için iddialı bir çalışmaya imza attı. 120 kişilik film ekibinin çalıştığı, 150’ye yakın figüranın rol aldığı reklam filmi çekimleri İstanbul’un popüler semtleri Galata, Karaköy ve Maçka’da gerçekleşti. Filmin çekimleri, 3 gün sürdü.

İŞTE REKLAM FİLMİ!

Yüzlerce markanın binlerce ürününü buluşturan firma, yeni sezona keyifli bir reklam filmiyle giriyor. Firmanın yeni sezondaki reklam yüzü son dönemin en popüler oyuncularından Elçin Sangu oldu. Elçin Sangu’nun rol aldığı ve şarkı da söylediği reklam filmi, eğlenceli görüntüleri ve dev kamera arkası ekibiyle dikkat çekiyor.

Filmde ünlü oyuncu Elçin Sangu, firmadan aldığı şık ve güzel kıyafetleriyle caddede yürümektedir. Onu bu kadar şık gören kadınlar, yaptıkları işleri bırakarak Elçin’in geçtiği her yerde ona hayran ve kıskanç gözlerle bakakalırlar ve Perhaps Perhaps Perhaps şarkısı eşliğinde içten içe, üzerindekiler #NerdenNerdenNerden diye sorarlar. Kadınların kendisine bakışlarından sordukları soruyu anlayan Elçin Sangu, kadınlara aynı şarkıyla cevabını verir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ