SadeKadınlar – Moda

Birkaç Makyaj Hilesi İle Bikini İzlerinden Kurtulun

Birkaç Makyaj Hilesi İle Bikini İzlerinden Kurtulun

Bikini İzlerinden Kurtulun

Yaz geldi geçiyor ve kadınların en büyük sorunlarından biri olan bikini ipi izleri ve kapalı yerlerin beyaz kalması sorunu başlıyor.Özel günlerde ya da davetlerde giydiğiniz elbiselerde hoş olmayan bir görüntüye neden olan bikini izleri artık hayatınızı kabusa çevirmeyecek.İşte o kabustan kurtulmak için gerekli olan malzeme bronzlaştırıcıdan söz ediyoruz.Doğru seçeceğiniz bronzlaştırıcı size bu konuda yardımcı olacaktır.Yalnız nasıl kullanacağınızı iyi bilmeniz gerekiyor.

Yıkanabilir olanları seçin

Düzenli ve homojen bir bronzluk elde edememiş olabilirsiniz. Yazın başından itibaren kollarınız daha fazla yanmış ama hala onlara göre beyaz kalmış bir göbeğiniz olabilir. Bu sebeple bronzlaştırıcıyı uygularken nerelere daha fazla nerelere daha az uygulayacağınızı iyi tespit edin. Çünkü fazla kullanım kıyafetlerinizi boyayabilir.

Önceden hazırlanın

Cildinizi pürüzsüz bir bronzluğa kavuşturmak istiyorsanız ilk önce pürüzsüz bir cilt elde etmelisiniz. Bunun için doğal yollarla bronzlaşan cildinizin soyulma ve dehidrasyon olasılığına karşı nazik fazla bastırmadan kese kullanın. Cildinizi kuruyup iltihaplanmasını istemiyorsanız çok nazik yumuşak dokunuşlar ile bu uygulamayı yapın. Pürüzsüz bir ciltten sonra bronzlaştırıcıyı uygulayın.

Formülünü bulun

Püskürtmeliler ve sıvı bronzlaştırıcılar en basit seçeneklerdir ancak doğrudan çizgilerin üzerinde kurutmak yerine bir tabağa sıyırdıktan sonra çizgisel olarak bir fırçayla sürmek çok da doğru olacaktır. Gerçek renklere ulaşmak için cildinizin görünmeyecek bir yerinde deneme yapabilirsiniz.

Dikkatli ve hızlı olun

Bronzlaştırıcınızı rengi arttırarak hızlı hızlı  ama dikkatle uygulayın. Yıkanabilirlerin formülleri hızlıdır ancak hata yaparsanız sizi rahatsız edecektir. Üstelik hata yaparsanız bu tamamının yıkanıp temizlenip sonra tekrar başlanması anlamına gelecektir.

Bronzlaştırıcınızı kullanın

Eğer yıkanabilir bronzlaştırıcı ürünlere güvenmiyorsanız kendi bronzlaştırıcınızı bir kremle karıştırın ve bikini izlerinizin üzerine ince bir fırçayla uygulayın. Son dakika durumları için harika bir çözümdür.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ