Aslı Zen Bebeğini Kaybetti!

Aslı Zen Bebeğini Kaybetti!

Aslı Zen Kimyasal Gebelik Sonucu Düşük Yaptı!

Tüp bebek tedavisi gören söz yazarı, şarkıcı Aslı Zen , iki gün önce hamile olduğunu büyük bir heyecanla sosyal medya hesabından duyurmuştu. Ancak ünlü isimden malisef kötü haber geldi.Aslı Zen, düşük yaptığını yine sosyal medya hesabından sevenlerine böyle duyurdu:

Aslında heyecanlanmıştık. Çok üzgünüm…Bebeğim tutmadı.Kimyasal gebelik olduğunu öğrendik şimdi. Umarım gebelik haberi bekleyen bütün anne adayları hoş hayırlı sonuçlar alırsınız…

Peki Kimyasal gebelik nedir?

Genel olarak kimyasal gebelik, normal hamilelik bulunmadan döllenen yumurtanın, daha sağlıklı bir biçimde embriyonun gelişme göstermeden devam etmesi ve yalnızca laboratuvar tetkikleri ile hamilelik testleri yardımı ile belirleme edilmesi durumudur. Daha çok hamilelik testlerin de incelenen hamilelik hormonunun BHCG yüksek çıkması durumunda (+) olur. Bu durum da çok sağlıklı bir hamilelik meydana gelmez. Çünkü anne rahminin içine yerleşemeyerek, düşük ile kendiliğinden sonuca erer. Kimyasal gebelik durumu, son derece fazla karşılaşılan bir durumdur. Kimyasal hamilelik yaşayan çoğu kadın, bu durumun farkına dahi varmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ